25.03.2008 06:05 PM

12 romani vor fi premiati pentru excelenta in comunicare la Balul IAA


Intreaga industrie de marcomm din Romania este asteptata marti seara, la Becker Brau Live Music, la prima editie a Balului IAA, petrecere in care principalul for al industriei va acorda premii unui numar de 12 romani care au atins excelenta in profesiunea lor, contribuind la cresterea acestei<BR /><BR /> piete.Premiile de Excelenta vor fi acordate in cadrul Balului IAA, eveniment ce se adreseaza, potrivit Asociatiei, "tuturor, indiferent de rang, pozitie sau vechime, indiferent daca vin din companii, agentii, case de productie, media<BR /><BR /> etc.".Premiile sunt prezentate drept o initiativa pe termen.. citeste mai mult..
Sursa: HotNews

Tags: romani   excelenta   balul  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția
13.11.2018 10:23 PM

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția

Peste un milion de romani sunt afectați de intenția de a interzice vanzarea mașinilor cu motoare pe benzina si motorina. Denise Rifai, legatura

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu! Cine sunt beneficiarii-Vezi daca ești pe LISTA