21.10.2018 03:23 PM

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin. Ilie Balaci a murit. Universitatea Craiova este in doliu. Drama in fotbalul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: adevarul   culise   uita  
Un om politic spune adevarul: sunt confirmate DEZASTRUL BUGETAR ȘI PRABUȘIREA ECONOMICA!
18.11.2018 11:23 AM

Un om politic spune adevarul: sunt confirmate DEZASTRUL BUGETAR ȘI PRABUȘIREA ECONOMICA!

Un om politic spune adevarul: sunt confirmate DEZASTRUL BUGETAR ȘI PRABUȘIREA ECONOMICA! Veste DURA pentru Florin

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro
29.10.2018 04:23 PM

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 1...

Au spus adevarul despre PENSII! Cifrele sunt HALUCINANTE