12.04.2019 07:43 PM

Alerta alimentara! Autoritațile au blocat granițele la ordinul lui Liviu Dragnea!

Alerta alimentara! Autoritațile au blocat granițele la ordinul lui Liviu Dragnea!

Alerta alimentara! Autoritațile au blocat granițele la ordinul lui Liviu Dragnea!Operațiunea Demetra, a blocat, astfel, vamile, dupa cum spune reprezentanți ai marilor comercianți.Camioanele, care provin.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: alerta   alimentara   autoritaile  
Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii
20.10.2018 12:03 PM

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii LAUTARII din Banat TREMURA! Primul muzicant AMENDAT

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 03:43 PM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! Reincepe PROGRAMUL RABLA. Cate PRIME de CASARE sunt DISPONIBILE și de

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 10:03 AM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! NAOMI OSAKA: „E timpul SA PARASESC aceasta planeta!” Mesajul INFIORATOR vine la cateva zile de la

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata
06.07.2018 11:21 PM

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata

„Astazi (n.r. vineri), la ora 18.00, Autoritatea Nationala Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentara (ANSVSA), a fost notificata oficial, prin Sistemul Rapid de Alerta pent...

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata