20.04.2019 12:43 PM

Alerta alimentara! Se iau masuri dure in urmatoarele ore! Ministrul amintervenit personal!

Alerta alimentara! Se iau masuri dure in urmatoarele ore! Ministrul amintervenit personal!

Alerta alimentara! Se iau masuri dure in urmatoarele ore! Ministrul amintervenit personal!Acțiunile de verificare a legumelor și fructelor importate in Romania continua, in contextul in care, pana acum, nu mai puțin de 80% din cele.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: alerta   alimentara   iau  
Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite
22.10.2018 05:43 PM

Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite

Atenție la rate! Dobanzile o iau, iar, tare in sus! Doar norocoșii vor mai putea lua credite ANUNȚ-BOMBA pentru toți ȘOFERII! Ce se va

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii
20.10.2018 12:03 PM

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii LAUTARII din Banat TREMURA! Primul muzicant AMENDAT

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament
26.09.2018 05:03 PM

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament

FOTO EXCLUSIV Camera din inima Capitalei unde se iau decizii de miliarde, de peste 100 de ani. E cat un apartament STANESCU pare ca s-a impacat cu ideea remanierii:

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 03:43 PM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! Reincepe PROGRAMUL RABLA. Cate PRIME de CASARE sunt DISPONIBILE și de

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 10:03 AM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! NAOMI OSAKA: „E timpul SA PARASESC aceasta planeta!” Mesajul INFIORATOR vine la cateva zile de la

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata
06.07.2018 11:21 PM

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata

„Astazi (n.r. vineri), la ora 18.00, Autoritatea Nationala Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentara (ANSVSA), a fost notificata oficial, prin Sistemul Rapid de Alerta pent...

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata