14.03.2019 08:23 PM

ALERTA! Masuri fara precedent in toata Romania. Se oprește lucrul in companii!

ALERTA! Masuri fara precedent in toata Romania. Se oprește lucrul in companii!

ALERTA! Masuri fara precedent in toata Romania. Se oprește lucrul in companii! Surpriza.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: alerta   masuri   precedent  
Ion Tiriac propune masuri DRACONICE! Ce ar face miliardarul daca ar fi presedintele Romaniei
18.11.2018 04:23 PM

Ion Tiriac propune masuri DRACONICE! Ce ar face miliardarul daca ar fi presedintele Romaniei

Omul de afaceri Ion Tiriac propune masuri dure pentru cei ce incalca legile. Fostul mare tenismen considera ca romanii nu au cultura respectarii regulilor si ca de aici ni se trag

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

Masuri fara precedent. Cum ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici a pus PUMNUL IN GURA șefului ANAF
22.10.2018 06:23 PM

Masuri fara precedent. Cum ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici a pus PUMNUL IN GURA șefului ANAF

Dupa mai multe contraziceri, unele dintre ele avand loc chiar in spațiul public, intre Ionuț Mișa, șeful ANAF și ministrul Finanțelor EugenTeodorovici, acesta din urma a instituit...

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii