15.05.2019 07:23 PM

Alerta pentru cei care au WhatsApp pe telefon! Trebuie neaparat sa faceti asta. Anunt oficial al companiei

Alerta pentru cei care au WhatsApp pe telefon! Trebuie neaparat sa faceti asta. Anunt oficial al companiei

Alerta! In urma cu cateva zile, aplicația de mesagerie online WhatsApp a fost vizata de un atac cibernetic. Acum, toți.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: alerta   whatsapp  
Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii
20.10.2018 12:03 PM

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii LAUTARII din Banat TREMURA! Primul muzicant AMENDAT

Secretul WhatsApp, dezvaluit. Nu va mai fi sigur. Cand se va produce schimbarea
02.10.2018 01:23 AM

Secretul WhatsApp, dezvaluit. Nu va mai fi sigur. Cand se va produce schimbarea

Cofondatorul WhatsApp a confirmat intr-un final zvonurile cu privire la motivele plecarii sale de la Facebook, care sunt similare cu cele ale cofondatorilor

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 03:43 PM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! Reincepe PROGRAMUL RABLA. Cate PRIME de CASARE sunt DISPONIBILE și de

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 10:03 AM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! NAOMI OSAKA: „E timpul SA PARASESC aceasta planeta!” Mesajul INFIORATOR vine la cateva zile de la

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata
06.07.2018 11:21 PM

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata

„Astazi (n.r. vineri), la ora 18.00, Autoritatea Nationala Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentara (ANSVSA), a fost notificata oficial, prin Sistemul Rapid de Alerta pent...

ALERTA ALIMENTARA in Romania in cazul infectarii cu Listeria | Autoritatea Sanitar Veterinara: Produsele vegetale congelate Greenyard, retrase de producator de pe piata