15.03.2019 10:23 AM

Alerta pentru șoferii romani din aceasta țara! Veți lua o noua amenda

Alerta pentru șoferii romani din aceasta țara! Veți lua o noua amenda

Șoferii romani din aceasta țara ar putea incasa o noua amenda. Sunt vizați locuitorii din Bradford, Marea Britanie, care.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oferii   romani   ara  
Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția
13.11.2018 10:23 PM

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția

Peste un milion de romani sunt afectați de intenția de a interzice vanzarea mașinilor cu motoare pe benzina si motorina. Denise Rifai, legatura

Atenție, șoferi! Polițiștii ies la 'vanat'-Cum vor fi montate radarele de acum incolo
07.11.2018 05:03 PM

Atenție, șoferi! Polițiștii ies la 'vanat'-Cum vor fi montate radarele de acum incolo

Vești extrem de proaste pentru șoferii romani! Curtea Constituționala a Romaniei (CCR) a intors un proiect de lege foarte important. Regulile nu se vor

Țara din UE unde traiesc cei mai mulți romani vrea sa mareasca salariul minim. E cea mai mare creștere din ultimii 40 de ani
24.10.2018 10:43 AM

Țara din UE unde traiesc cei mai mulți romani vrea sa mareasca salariul minim. E cea mai mare creștere din ultimii 40 de ani

Salariul minim ar putea crește considerabil in aceasta țara europeana unde traiesc 1,5 milioane de romani, potrivit unui proiect de buget agreat de premier. Este vorba de o marire...

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!
20.10.2018 03:23 PM

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo! Comisar european in VIZITA la București:

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani
15.10.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani Lumea sportului este in DOLIU. Fotbalistul care a

Romani celebri care au parasit definitiv țara. Au vandut tot și au plecat
08.09.2018 01:23 AM

Romani celebri care au parasit definitiv țara. Au vandut tot și au plecat

Romani celebri care au parasit definitiv țara. Au vandut tot și au plecat Un singur lanț privat de hoteluri a atras 250.000

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!
27.08.2018 12:43 PM

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE! Pirtea: ”Scandalul manualelor erodeaza

Masura care vizeaza toți șoferii din țara. Amenzile sunt URIAȘE
23.08.2018 06:03 PM

Masura care vizeaza toți șoferii din țara. Amenzile sunt URIAȘE

Ministerul Transporturilor justifica scumpirea rovinietei la masinile de transport marfa de peste 3,5 tone ca fiind o propunere inca din data de 1 februarie 2014. Prin aceasta se p...

Vestea așteptata de ȘOFERII romani. S-a dat legea!
20.07.2018 07:45 PM

Vestea așteptata de ȘOFERII romani. S-a dat legea!

Presedintele Klaus Iohannis a promulgat, vineri, legea care prevede majorarea intervalului de timp in care persoanele amendate pot plati valoarea amenzilor la