11.01.2019 09:03 AM

ALERTA Produs alimentar periculos in magazine. A fost retras din 20 țari, insa este prezent in Romania

ALERTA Produs alimentar periculos in magazine. A fost retras din 20 țari, insa este prezent in Romania

Un produs alimentar periculos pentru sanatate se gasește pe rafturile magazinelor din Romania. Germania a emis prima avertizare in sistemul european de alerta.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: alerta   produs   alimentar  
Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor
09.11.2018 01:43 PM

Majorare de tot rasul! Cu cat a crescut Guvernul Dancila valoarea pachetului alimentar zilnic al elevilor

Anunț important facut de premierul Viorica Dancila la inceputul ședinței de astazi. Executivul va adopta o OUG pentru majorarea valorii pachetului alimentar al

Black Friday la eMAG: Surpriza inedita. Acesta este primul produs care se va epuiza garantat
08.11.2018 11:43 AM

Black Friday la eMAG: Surpriza inedita. Acesta este primul produs care se va epuiza garantat

eMAG, cel mai mare magazin online din țara noastra, va organiza Black Friday in data dd 16 noiembrie, iar pe lista produselor se afla un produs dorit de

Cel mai scump produs dintr-un mall romanesc, expus la București
03.11.2018 04:03 PM

Cel mai scump produs dintr-un mall romanesc, expus la București

La parterul mall-ului Plaza Romania din București s-a deschis din aceasta saptamana un nou magazin in interiorul caruia clienții pot descoperi probabil ce mai scump produs aflat pa...

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii
20.10.2018 12:03 PM

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii

Alerta! Avioane militare rusești, deasupra Romaniei! Ce spune ministrul apararii LAUTARII din Banat TREMURA! Primul muzicant AMENDAT

Strigator la cer. Acest produs pe care il mancam toți nu se mai gasește in magazine
16.09.2018 07:43 PM

Strigator la cer. Acest produs pe care il mancam toți nu se mai gasește in magazine

Strigator la cer. Acest produs pe care il mancam toți nu se mai gasește in magazine ULTIMA ORA! Anunț IMPORTANT pentru PENSIONARI.

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 03:43 PM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! Reincepe PROGRAMUL RABLA. Cate PRIME de CASARE sunt DISPONIBILE și de

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!
15.09.2018 10:03 AM

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București!

Alerta! SHAORMA cu HEROINA in București! NAOMI OSAKA: „E timpul SA PARASESC aceasta planeta!” Mesajul INFIORATOR vine la cateva zile de la

Ouale s-au scumpit cel mai mult in februarie 2012.
12.03.2012 11:46 AM

Ouale s-au scumpit cel mai mult in februarie 2012.

Ouale s-au scumpit cel mai mult, in luna februarie 2012, cu 12,7 procente, dar si pretul legumelor si fructelor si al conservelor din legume si fructe a crescut cu procente cuprins...

Taxa pe valoarea adaugata,
redusa la tot raftul de alimente
06.07.2008 10:26 PM

Taxa pe valoarea adaugata, redusa la tot raftul de alimente

Patronatele din industria alimentara cer reducerea taxei pe valoarea adaugata (TVA) la tot ceeace inseamna produs alimentar,pentru a putea limita cresterile depreturi la aceste<BR...