04.07.2019 11:43 AM

Amenzi uriase pentru cei care locuiesc la bloc! Legea este extrem de dura! Risca sa plateasca mii de lei


O noua lege adoptata recent de Camera Deputatilor risca sa aduca nemultumiri in randul celor care stau la bloc. Acestia ar putea sa scoata mii de lei din buzunare.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: bloc   legea   risca  
Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!
16.11.2018 01:03 PM

Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!

Este oficial: In Romania va aparea un nou organism de verificare și control. Președintele Klaus Iohannis a promulgat astazi legea. Caz in Parlament! „N-a fost viol, avea

VEȘTI DURE! Legea pensiilor da peste cap bugetul pe 2019: „Vor intra in CRIZA!”
12.11.2018 06:23 PM

VEȘTI DURE! Legea pensiilor da peste cap bugetul pe 2019: „Vor intra in CRIZA!”

Presedintele Confederatiei Sindicale „Cartel Alfa”, Bogdan Hossu, a atras atenția luni ca bugetul pe anul 2019 nu este inca gata „Probabil bugetul va fi inaintat Parlamentului...

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani
08.11.2018 11:23 AM

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani

Toți șoferii care vor raspunde la acest mesaj risca sa fie țepuiți. Oficialii unui site de specialitate va recomanda sa nu raspundeți pentru ca ați putea ramane fara

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta