03.10.2018 11:03 AM

ANAF a hotarat! Ce se intampla cu datoriile anumitor romani. Vezi daca ești și tu pe lista

ANAF a hotarat! Ce se intampla cu datoriile anumitor romani. Vezi daca ești și tu pe lista

Agenția Naționala de Administrare Fiscala a luat o decizie care ii va afecta pe mulți romani, in special pe cei din anumite.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anumitor   romani  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția
13.11.2018 10:23 PM

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția

Peste un milion de romani sunt afectați de intenția de a interzice vanzarea mașinilor cu motoare pe benzina si motorina. Denise Rifai, legatura

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu! Cine sunt beneficiarii-Vezi daca ești pe LISTA