14.07.2010 10:01 AM

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin. Mihai Constantinescu: E cumplit! O artista care a muncit imens pentru tot ce a facut

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin. Mihai Constantinescu: E cumplit! O artista care a muncit imens pentru tot ce a facut

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin Angela Similea a declarat, miercuri dimineata, ca ea nu crede in varianta sinuciderii artistei Madalina Manole. Angela Similea a.. citeste mai mult..
Sursa: Gandul

Tags: angela   similea   sinucidere  
CONCERT AMANAT. Angela Similea, blocata de viscol pe autostrada București-Pitești
26.01.2012 02:47 PM

CONCERT AMANAT. Angela Similea, blocata de viscol pe autostrada București-Pitești

Concertul pe care urma sa-l sutina Angela Similea, alaturi de Ovidiu Komornyik, in aceasta seara, in Sibiu, a

Victor Surdu, sotul cantaretei Angela Similea, internat de urgenta la Spitalul Sf. Pantelimon
15.02.2011 02:21 PM

Victor Surdu, sotul cantaretei Angela Similea, internat de urgenta la Spitalul Sf. Pantelimon

Victor Surdu, sotul cantaretei Angela Similea, internat de urgenta la Spitalul Sf. Pantelimon Foto: Laszlo Raduly Deputatul PSD Victor

Angela Similea si Victor Socaciu o aduc pe Angela Ciochina la Bucuresti.
28.09.2010 10:50 AM

Angela Similea si Victor Socaciu o aduc pe Angela Ciochina la Bucuresti.

Angela Similea si Victor Socaciu au venit la Piatra Neamt la sfarsitul saptamanii trecute si au vizitat-o pe Angela Ciochina. Cei doi artisti au cerut aprobarea medicilor sa permit...

Angela Similea si Victor Surdu, executati silit.
24.09.2010 12:13 AM

Angela Similea si Victor Surdu, executati silit.

Sentintele de executare sunt definitive si fara cale de atac. In vizorul executorilor judecatoresti s-au aflat un service auto modern din Afumati, care contine un centru ITP, un sh...

Cum au scapat Angela Similea si sotul sau de o datorie de 7 milioane de euro.
17.08.2010 11:49 AM

Cum au scapat Angela Similea si sotul sau de o datorie de 7 milioane de euro.

Angela Similea si sotul sau, parlamentarul Victor Surdu, pot rasufla usurati, pentru ca au scapat de datoria de sapte milioane de euro, dupa ce au vandut afacerea care mergea in pi...

Cum a scapat Angela Similea si sotul sau de o datorie de 7 milioane de euro.
17.08.2010 11:28 AM

Cum a scapat Angela Similea si sotul sau de o datorie de 7 milioane de euro.

Angela Similea si sotul sau, parlamentarul Victor Surdu, pot rasufla usurati, pentru ca au scapat de datoria de sapte milioane de euro, dupa ce au vandut afacerea care mergea in pi...

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin. Stefan Banica: Nu pot sa inteleg. Vestea a venit ca un soc. As fi vrut sa cantam impreuna, anul acesta, de Craciun
14.07.2010 06:01 PM

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin. Stefan Banica: Nu pot sa inteleg. Vestea a venit ca un soc. As fi vrut sa cantam impreuna, anul acesta, de Craciun

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin Angela Similea a declarat, miercuri dimineata, ca ea nu crede in varianta...

Angela Similea: Nu cred in sinucidere, Madalina era un bun crestin