05.06.2019 10:23 PM

Anunț apocaliptic pentru Europa! Specialiștii au facut cifrele publice

Anunț apocaliptic pentru Europa! Specialiștii au facut cifrele publice

Anunț apocaliptic pentru intreaga Europa. Specialiștii au facut toate cifrele publice. Investițiile de pe Batranul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   apocaliptic   europa  
SE RUPE EUROPA: Planul marilor puteri care ȘOCHEAZA Uniunea Europeana!
20.11.2018 12:23 AM

SE RUPE EUROPA: Planul marilor puteri care ȘOCHEAZA Uniunea Europeana!

Dupa toate scandalurile in care au fost implicate țari europene precum Polonia sau Ungaria, care fac opinie separata in Uniunea Europeana, a venit vremea ca marile puteri europene...

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui
17.11.2018 01:03 PM

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

O SUPERPUTERE din UE sfideaza Europa: A anunțat ca SE RETRAGE!
31.10.2018 01:43 PM

O SUPERPUTERE din UE sfideaza Europa: A anunțat ca SE RETRAGE!

Uniunea Europeana are probleme cu tot mai multe țari din Europa. Dupa Ungaria și Polonia, a venit randul Austriei, care a facut astazi un anunț

Vrea sa IASA din EUROPA?! Anunțul facut ACUM de Guvernul ITALIEI
20.10.2018 09:43 PM

Vrea sa IASA din EUROPA?! Anunțul facut ACUM de Guvernul ITALIEI

Vicepremierul si ministrul de interne al Italiei, Matteo Salvini, a anunțat astazi ce planuri are legat de ieșirea din Uniunea Europeana a Italiei.

SE RUPE Europa: Anunțul facut de Angela Merkel!
18.10.2018 09:43 AM

SE RUPE Europa: Anunțul facut de Angela Merkel!

Cancelarul german Angela Merkel a anunțat, miercuri, ca guvernul german a inceput sa faca planuri pentru un Brexit fara acord. Precedentul

Veste BUNA pentru ȘOFERII din Romania! TOATE DETALIILE au ieșit la iveala: Au anunțat ACUM!
09.10.2018 05:23 PM

Veste BUNA pentru ȘOFERII din Romania! TOATE DETALIILE au ieșit la iveala: Au anunțat ACUM!

Romanii vor fi primii din Europa care vor beneficia de un sistem revoluționar de separatoare de sens. Soluția care ar putea salva zeci sau chiar sute de vieți omenești a fost anunț...