19.10.2018 02:23 PM

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA

Un fost ministru al Transporturilor anunța ca autostrada Sibiu-Pitești este in momentul de fața un proiect compromis, care nu va primi finanțare europeana in forma.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   autostrada  
Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila
02.11.2018 02:23 PM

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Premierul viorica Dancila a anunțat astazi ca se fac demersuri pentru viitoarea autostrada care va lega Romania de Serbia. ȘTIREA ANULUI pentru

RASTURNARE de SITUAȚIE: Anunț despre TAXA de autostrada! Decizie de ultima ora
04.10.2018 10:03 AM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Anunț despre TAXA de autostrada! Decizie de ultima ora

Lucian Sova a vorbit la TVR despre o eventuala taxa de autostrada. In opinia lui Sova, sistemul de taxare pentru infrastructura rutiera ar

Cel mai mare anunț despre Autostrada Transilvania
03.10.2018 04:43 PM

Cel mai mare anunț despre Autostrada Transilvania

Compania Naționala de Administrare a Infrastructurii Rutiere a anunțat ca o asociere de firme a caștigat licitațiile pentru doua din cele trei tronsoane din autostrada

Lucian Șova a facut marele anunț: Cand va fi gata autostrada A3?
02.10.2018 10:03 PM

Lucian Șova a facut marele anunț: Cand va fi gata autostrada A3?

Ministrul Transporturilor, Lucian Șova, a vorbit in emisiunea intr-o emisiune despre situația drumurilor din Romania. SCANDAL! FACULTATEA care

Ultimul anunț despre șantierele de AUTOSTRADA din Romania
27.09.2018 02:23 AM

Ultimul anunț despre șantierele de AUTOSTRADA din Romania

Guvernul Dancila, prin Compania Naționala de Administrare a Infrastructurii Rutiere, are la dispoziție nici trei luni pentru a finaliza inca cel puțin 71 km autostrada. Promisiunea...

Cea mai așteptata autostrada din Romania! Dancila a anunțat chiar acum!
29.08.2018 02:23 PM

Cea mai așteptata autostrada din Romania! Dancila a anunțat chiar acum!

BREAKING NEWS Scene ȘOCANTE la un CENTRU SOCIAL din Valcea. BATUT CRUNT de un

ANUNȚ despre autostrada care leaga Sibiul de Alba Iulia
19.07.2018 12:27 PM

ANUNȚ despre autostrada care leaga Sibiul de Alba Iulia

Compania Naționala de Administrare a Infrastructurii Rutiere deconteaza facturi pentru un lot de autostrada care asigura legatura intre Sibiu și Alba Iulia. DOLIU IN TVR. O mar...

ANUNȚ despre CEA MAI AȘTEPTATA autostrada din Romania