06.08.2018 05:45 PM

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui CEAUȘESCU

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui  CEAUȘESCU

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui CEAUȘESCU Dosarul ACCIDENTULUI din APUSENI, CLASAT! Cine este VINOVAT de MOARTEA.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anunt-bomba   rosiile   romanesti  
Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul
01.10.2018 03:23 PM

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul MESAJ APASAT PENTRU RUSIA din partea MApN. Cumparam

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza
16.09.2018 03:43 PM

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza Ne-am RAZBUNAT pe TRAIAN, dupa aproape DOUA MILENII! Italia se REVOLTA.

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI
07.09.2018 03:23 PM

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI

Anunt important: TOTI bucurestenii fara CENTRALA TERMICA trebuie sa faca asta LUNI METROPOLA din CARTON la care s-a LUCRAT timp

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT!
30.08.2018 03:43 PM

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT!

FIREA deschide sampania: A venit MARELE ANUNT! ARMA PERVERSA a RUSIEI. E INCREDIBIL! Kremlinul RACOLEAZA ULTRAȘI

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI
24.08.2018 08:43 AM

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI S-a aflat secretul lui Dragnea! Cine sunt

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE