13.04.2019 08:43 PM

Anunț de ultima ora! Ce spune Teodorovici despre controalele Fiscului in casele romanilor

Anunț de ultima ora! Ce spune Teodorovici despre controalele Fiscului in casele romanilor

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a intervenit astazi in problema depunerii declarației unice de catre persoanele fizice și a anunțat ce se.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   teodorovici  
Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici
15.11.2018 09:03 PM

Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a declarat ca un pachet de masuri va fi adoptat de ANAF care prevede o colectare mai buna a TVA și a altor taxe. Cele mai BUNE

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
12.11.2018 08:23 AM

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Teodorovici a anunțat dezastrul de la ANAF: Mii de posturi vor fi desființate. Mai mult decat atat, vor disparea și funcții de conducere. VIAȚA oamenilor sta

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie
10.11.2018 03:23 PM

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie

Ministerul Finanțelor Eugen Teodorovici a vorbit sambata la Antena 3 despre cand se va aplica schimbarea modului de incasare a TVA. A fost DESCOPERITA

Veste proasta de la ANAF pentru toți romanii. Anunțul facut de Teodorovici
22.10.2018 10:43 AM

Veste proasta de la ANAF pentru toți romanii. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul Finanțelor Eugen Teodorovici a declarat ca va propune modificarea legii astfel incat termenele de prescriere sa scada de la 5 la 2 ani. Dezvaluiri INCREDIBILE din dos...

RASTURNARE de SITUAȚIE: Anunțul facut de Teodorovici despre MASURILE de AUSTERITATE!
20.10.2018 05:03 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Anunțul facut de Teodorovici despre MASURILE de AUSTERITATE!

Ministrul Teodorovici nu a infirmat informațiile privind inghețarea salariilor dezvaluita de senatorul Florin Cițu, ba dimpotriva, a recunoscut ca este o varianta de lucru. PAN...

A dat de pamant cu ANAF. Anunțul facut de Teodorovici
18.10.2018 06:43 PM

A dat de pamant cu ANAF. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul de finanțe critica in termeni duri ANAF și considera ca ultimele anunțuri ale acestora reprezinta acțiuni de

Se anunța CONCEDIERI masive la stat! Teodorovici a facut marele anunț! Vezi cine e pe lista