18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   romania  
Romania, CAMPIOANA Europei: Anunțul facut chiar de Uniunea Europeana
14.11.2018 01:23 PM

Romania, CAMPIOANA Europei: Anunțul facut chiar de Uniunea Europeana

Romania a avut cea mai mare crestere economica trimestriala din UE in trimestrul trei din 2018. PSD și ALDE, incapabile sa

Raport devastator pentru Romania! Oficialii tocmai au facut anunțul
13.11.2018 03:23 PM

Raport devastator pentru Romania! Oficialii tocmai au facut anunțul

Lovitura grea pentru Romania. Suntem codați la acest capitol! Cifrele au fost facute publice de Oficiul European de Statistica (Eurostat). Mircea Lucescu e CONTESTAT

Anunț de ULTIMA ORA: Un nou PRAPAD vine peste Romania!
06.11.2018 07:03 PM

Anunț de ULTIMA ORA: Un nou PRAPAD vine peste Romania!

Boala oii nebune lovește in Romania. Pentru ca nu are tratament, singura soluție este uciderea tuturor animalelor care au intrat in contact cu cele bolnave. Poza care a INCINS

Veste BUNA pentru TOATA Romania: Au anunțat ACUM
30.10.2018 11:23 AM

Veste BUNA pentru TOATA Romania: Au anunțat ACUM

Romania a avut cel mai bun rezultat agricol din istorie. Afacerile din agricultura au ajuns la aproape 8 miliarde de euro, conform unui studiu publicat astazi.

CRIZA economica este deja in ROMANIA. Cifrele care anunța DEZASTRUL
25.10.2018 02:23 PM

CRIZA economica este deja in ROMANIA. Cifrele care anunța DEZASTRUL

Investitiile imobiliare din Romania s-au redus, in primele noua luni ale acestui an, cu 13% fata de perioada similara din 2017, pana la 520 de milioane de euro, insa estimarile ind...

Anunț de ULTIMA ORA: O LOVITURA se apropie de Romania!
24.10.2018 07:03 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O LOVITURA se apropie de Romania!

Este vorba de multe milioane de euro, ba chiar sute de milioane de euro, pe care Romania risca sa-i piarda. Uniunea Europeana propune modificarea unui regulament, care ar putea sa...

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA
19.10.2018 02:23 PM

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA

Un fost ministru al Transporturilor anunța ca autostrada Sibiu-Pitești este in momentul de fața un proiect compromis, care nu va primi finanțare europeana in forma

O noua BOALA la porcii din Romania. Se poate transmite și la om. Autoritațile au anunțat ABIA ASTAZI
07.08.2018 10:25 PM

O noua BOALA la porcii din Romania. Se poate transmite și la om. Autoritațile au anunțat ABIA ASTAZI

O noua BOALA la porcii din Romania. Se poate transmite și la om. Autoritațile au anunțat ABIA ASTAZI Baba Vanga ARE O URMAȘA IN ROMANIA.