12.01.2019 08:23 PM

Anunț important despre pensii! Toți pensionarii vor lua banii mai tarziu. Care este motivul

Anunț important despre pensii! Toți pensionarii vor lua banii mai tarziu. Care este motivul

Plata pensiilor prin Posta Romana se va face luna aceasta cu intarziere. Ministrul Muncii, Marius Budai, a facut anunțul la un post de televiziune. Extratereștrii.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   pensii  
Anunț de ULTIMA ORA: Veste ȘOC despre PENSII!
26.10.2018 06:03 PM

Anunț de ULTIMA ORA: Veste ȘOC despre PENSII!

Șapte milioane de romani sunt DEJA AFECTAȚI Propunerea care poate RUPE COALIȚIA. Apropiere-SURPRIZA intre

Anunț ȘOCANT despre pensii: Ce se intampla cu banii pensionarilor romani
25.10.2018 09:23 AM

Anunț ȘOCANT despre pensii: Ce se intampla cu banii pensionarilor romani

Pensionarii au primit o veste extrem de importanta la inceputul lunii octombrie, aceea ca aproximativ 100.000 dintre aceștia beneficiaza, de la 1 octombrie, de

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru
20.10.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru Aventuri in MAREA GALBENA, gaina chinezeasca si JACK

Au anunțat DEZASTRUL de la PENSII: Milioane de romani sunt AFECTAȚI
16.10.2018 12:03 PM

Au anunțat DEZASTRUL de la PENSII: Milioane de romani sunt AFECTAȚI

Romanii au sume cu 17,8% mai mici in contul personal de Pilon II din cauza ... JURNALIST UCIS in Consulatul Arabiei Saudite.

O NOUA masura pentru PENSII. Ministrul FINANȚELOR a ANUNȚAT cum vor fi AFECTAȚI PENISONARII
09.10.2018 08:23 PM

O NOUA masura pentru PENSII. Ministrul FINANȚELOR a ANUNȚAT cum vor fi AFECTAȚI PENISONARII

Ministerul Finanțelor Publice a anunțat ca va fi reziliat contractul cu Poșta Romana pentru expedierea pensiilor. Masura iși va produce efectele incepand cu 2019. Incepand cu a...

Anunț de ULTIMA ORA despre pensii: "Sper sa fie o surpriza placuta"