08.02.2019 06:43 PM

Anunț important pentru pensionari! Toți cei cu pensii mai mici de 700 lei sunt vizați

Anunț important pentru pensionari! Toți cei cu pensii mai mici de 700 lei sunt vizați

Anunț major pentru pensionari! Sunt vizați toți cei care au pensie minima. Premierul Viorica Dancila a anunțat ce se va.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   pensionari   toi  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Veste buna pentru milioane de pensionari! Se intampla chiar astazi
19.11.2018 02:03 PM

Veste buna pentru milioane de pensionari! Se intampla chiar astazi

Zi importanta pentru milioane de pensionari. Astazi, Senatul dezbate, in plen, proiectul de lege al Guvernului privind sistemul public de pensii. Din ianuarie

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Lovitura pentru pensionari. Anunțul facut acum de Lia Olguța Vasilescu
10.10.2018 12:23 PM

Lovitura pentru pensionari. Anunțul facut acum de Lia Olguța Vasilescu

Legea Pensiilor urmeaza sa fie trimisa, astazi, la Parlament pentru a fi adoptata, insa Lia Olguța Vasilescu considera ca daca va veni alt guvern pensiile nu vor

Veste ȘOC despre PENSIONARI: Au anunțat acum!
12.09.2018 11:23 AM

Veste ȘOC despre PENSIONARI: Au anunțat acum!

Institutul National de Statistica a facut astazi un anunț terifiant. Pensionarii din Romania dispar cu miile. Reporter in Apuseni!

ANUNȚ BOMBA despre pensii! Peste 5 MILIOANE de pensionari vor fi AFECTAȚI. Ce spune Ministrul Muncii
08.08.2018 11:04 PM

ANUNȚ BOMBA despre pensii! Peste 5 MILIOANE de pensionari vor fi AFECTAȚI. Ce spune Ministrul Muncii

Noul proiect de lege al pensiilor va fi prezentat joi, acesta urmand sa intre in dezbatere publica pentru o luna, a anunțat miercuri ministrul muncii, Lia Olguța Vasilescu. Min...

Pensiile romanilor VOR FI RECALCULATE! Ce categorii vor fi vizate? ANUNȚ DE ULTIMA ora din Parlament