02.11.2018 07:23 PM

Anunț important pentru TOȚI PATRONII. Cum scapa de amenzile URIAȘE pregatite de ANAF

Anunț important pentru TOȚI PATRONII. Cum scapa de amenzile URIAȘE pregatite de ANAF

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a anunțat ca ANAF nu va amenda firmele care și-au comandat deja noi case de marcat fiscale cu memorie, obligatorii de la 1 noiembrie. PROFEȚIE.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   anaf  
Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici
15.11.2018 09:03 PM

Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a declarat ca un pachet de masuri va fi adoptat de ANAF care prevede o colectare mai buna a TVA și a altor taxe. Cele mai BUNE

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
12.11.2018 08:23 AM

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Teodorovici a anunțat dezastrul de la ANAF: Mii de posturi vor fi desființate. Mai mult decat atat, vor disparea și funcții de conducere. VIAȚA oamenilor sta

CUTREMUR la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
05.11.2018 10:43 AM

CUTREMUR la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Urmeaza o saptamana de foc la ANAF, care ar putea sa se termine cu demiteri la varful instituției. Ce zodii au șanse sa se certe saptamana aceasta.

Anunț de ultima ora de la ANAF! Toți cei care locuiesc in chirie sunt vizați!
24.10.2018 07:23 PM

Anunț de ultima ora de la ANAF! Toți cei care locuiesc in chirie sunt vizați!

Noua propunere s-ar putea sa nu fie pe placul celor care stau in chirie. ANAF i-a luat in vizor pe chiriași, dar și pe proprirtarii care iși inchiriaza apartamentele fara contract....

A dat de pamant cu ANAF. Anunțul facut de Teodorovici
18.10.2018 06:43 PM

A dat de pamant cu ANAF. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul de finanțe critica in termeni duri ANAF și considera ca ultimele anunțuri ale acestora reprezinta acțiuni de

LOVITURA de la ANAF: Romanii vor NAVALI la Fisc! Anunțul facut de un fost șef al ANAF