19.09.2018 10:43 AM

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!

Anunț INCREDIBIL pentru calatorii cu TRENUL. Ce pregatește CFR!

Ministrul Tranporturilor, Lucian Șova, a facut un anunț despre planul incredibil al CFR Calatori, care se va finaliza la sfarșitul anului... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   incredibil   calatorii  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții
14.11.2018 07:03 PM

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții

RCS&RDS| Digi, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra, va oferi clienților abonați la telefonie mobila viteze superioare la internet, conform unui anunț al

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize
12.11.2018 03:43 PM

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize

Administrația Naționala de Meteorologie a anunțat astazi prognoza pentru urmatoarele doua saptamani, iar unele informații sunt cat se poate de interesante. Mai ales pentru cei care...

EXCLUSIV Parlamentul tocmai a votat. Salariu INCREDIBIL pentru un fost premier. Tocmai anunțase ca e sarac
06.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Parlamentul tocmai a votat. Salariu INCREDIBIL pentru un fost premier. Tocmai anunțase ca e sarac

Salariul președintelui ANCOM, autoritatea care reglementeaza și supravegheaza piața telecom locala, este stabilit, in cadrul Articolului 11, alineatul 2, la 5 salarii medii pe inst...

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!
27.09.2018 11:03 AM

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online! Anunțul momentului! RUPTURA IREMEDIABILA in familia lui