05.02.2019 07:23 PM

Anunț pentru cei care primesc acest tip de pensie! Toți trebuie sa respecte aceasta regula

Anunț pentru cei care primesc acest tip de pensie! Toți trebuie sa respecte aceasta regula

Anunț important pentru toți romanii care primesc lunar acest tip de pensie. Toți trebuie sa respecte aceste reguli pentru a nu risca suspendarea ei... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun   primesc   pensie  
RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!
19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții
14.11.2018 07:03 PM

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții

RCS&RDS| Digi, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra, va oferi clienților abonați la telefonie mobila viteze superioare la internet, conform unui anunț al

Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu. Din 2021 lucrurile nu vor mai sta la fel. Cine nu va mai avea dreptul la pensie
16.10.2018 05:03 PM

Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu. Din 2021 lucrurile nu vor mai sta la fel. Cine nu va mai avea dreptul la pensie

Ministrul Muncii a facut o clarificare in legatura cu sistemul de pensii și ceea ce se va intampla din 2021 in legatura cu vechime la pensie și contribuțiile datorate. MIRCEA

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!
27.09.2018 11:03 AM

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online!

Incredibil ce pensie au judecatorii din Romania! Sumele sunt uriașe. Revolta in online! Anunțul momentului! RUPTURA IREMEDIABILA in familia lui

ANUNȚ BOMBA despre pensii! Peste 5 MILIOANE de pensionari vor fi AFECTAȚI. Ce spune Ministrul Muncii
08.08.2018 11:04 PM

ANUNȚ BOMBA despre pensii! Peste 5 MILIOANE de pensionari vor fi AFECTAȚI. Ce spune Ministrul Muncii

Noul proiect de lege al pensiilor va fi prezentat joi, acesta urmand sa intre in dezbatere publica pentru o luna, a anunțat miercuri ministrul muncii, Lia Olguța Vasilescu. Min...

Isarescu a facut MARELE ANUNȚ! VEȘTI pentru toți romanii care au credite in lei. Ce se intampla cu ROBOR-ul