07.02.2019 09:23 AM

Anunț pentru șoferi! Nu veți mai plati aceste taxe!

Anunț pentru șoferi! Nu veți mai plati aceste taxe!

Șoferii au un motiv de bucurie! Senatul a adoptat tacit un proiect de act normativ care prevede eliminarea unor taxe pentru.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oferi   taxe  
Bani din piatra seaca! Ce taxe impune o țara europeana pentru a-și repara drumurile
16.11.2018 09:43 AM

Bani din piatra seaca! Ce taxe impune o țara europeana pentru a-și repara drumurile

Cetatenii care vor sa tranziteze Bulgaria sau sa petreaca vacanta in tara vecina trebuie sa stie ca vor fi nevoiti sa plateasca taxe pentru traversarea podurilor, tunelurilor si tr...

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta
02.11.2018 06:23 PM

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta Elevii și-au SCOS la

Atenție șoferi! Se schimba legea! Grija mare cu AMENZILE! Ce trebuie sa știți
19.10.2018 08:03 AM

Atenție șoferi! Se schimba legea! Grija mare cu AMENZILE! Ce trebuie sa știți

Legislația rutiera este intr-o dinamica incredibila in ultimii ani și periodic apar schimbari care-i iau prin surprindere pe șoferi. De data aceasta, insa o prevedere vine in

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați
18.10.2018 07:23 PM

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați

EXCLUSIV Date fara precedent pe piața RCA. Patru milioane de șoferi au fost capturați Șefa de la Finanțe, care se lauda ca are pile in

EXCLUSIV Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita!
27.09.2018 01:03 PM

EXCLUSIV Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita!

Mii de șoferi sunt revoltați. Firmele de asigurare au intrecut orice limita! Borcea A LOVIT chiar LA GRANIȚA. Nu se poate... DIN NOU? CARE E SECRETUL LUI?

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile
18.09.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile

EXCLUSIV Un cunoscut șef de serviciu secret sta cu ochii pe șoferi. Ce pațești daca incalci regulile Fuego detine SECRETUL DIETEI

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar
06.09.2018 05:43 PM

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar

E JALE ! UN MILION de șoferi vor fi obligați sa scoata BANI MULȚI din buzunar EXPLOZIV! Ce ASCUNDEA Bin Laden in COMPUTER. Fișiere-SURPRIZA

Una dintre cele mai mari TAXE de autostrada va fi in ROMANIA!
05.09.2018 07:44 PM

Una dintre cele mai mari TAXE de autostrada va fi in ROMANIA!

Romania va avea in curand una din cele mai mari taxe de autostrada din Europa centrala și de est. Florin Salam a RUPT

Vodafone vrea sa scape de taxe de 1,5 miliarde de euro
20.11.2009 06:05 PM

Vodafone vrea sa scape de taxe de 1,5 miliarde de euro

Operatorul de telefonie a cumparat, in septembrie 2007, compania indiana Hutchison Essar. Legea prevede o serie de taxe suplimentare pentru astfel de tranzactii, astfel ca suma dat...