10.06.2019 11:43 AM

Anunț pentru romanii care au conturi la banci!

Anunț pentru romanii care au conturi la banci!

Mii de romani sunt vizați. O lege cheie se schimba, iar cetațenii vor avea conturile la vedere... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: romanii   conturi  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!
23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Legea care va afecta toți romanii din strainatate. Romania va fi amendata de UE daca nu o aplica
22.10.2018 03:43 PM

Legea care va afecta toți romanii din strainatate. Romania va fi amendata de UE daca nu o aplica

Țara noastra a amanat in mai multe randuri transpunerea in legislația naționala a unei directive a Uniunii Europene care va afecta toți romanii din strainatate. LOVITURA pe SCE...

Vești incredibile! Romanii sunt mai bogați decat ungurii
19.10.2018 02:43 PM

Vești incredibile! Romanii sunt mai bogați decat ungurii

Romanii au devenit, pentru prima data in istorie, mai bogați decat toți vecinii cu care au granițe. Un adult din Romania are o avere estimata, in medie, la 42.282 de

Romanii au cinci milioane de conturi pe Hi5 si Facebook. La ce riscuri se expun?
26.10.2009 10:01 PM

Romanii au cinci milioane de conturi pe Hi5 si Facebook. La ce riscuri se expun?

In Romania exista aproximativ cinci milioane de conturi pe retelele de socializare Hi5 sau Facebook, potrivit lui Calin Fusu, director general al Neogen: peste 2 milioane de romani...

Superdobanzile nu au contat, romanii si-au scos banii din conturi in octombrie
12.12.2008 09:42 PM

Superdobanzile nu au contat, romanii si-au scos banii din conturi in octombrie

Romanii au scos din banci 742,9 milioane de lei, in luna octombrie, adica 1% din economiile in lei si 7% din cele in valuta, arata datele oficiale ale Bancii Nationale a Romaniei....