07.01.2019 10:03 PM

Atenție mare! Se schimba cardurile! Milioane de romani sunt vizați!

Atenție mare! Se schimba cardurile! Milioane de romani sunt vizați!

Atenție mare! Se schimba cardurile! Milioane de romani sunt vizați! MASONERIA și VIITORUL Romaniei. Marea Loja Naționala din Romania lanseaza seria de dezbateri “VIITORUL.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: atenie   schimba   cardurile  
Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla
17.11.2018 10:43 AM

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla Gata, DRAGNEA a DECIS! Sfarșit de drum pentru FIREAVom fi,

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru
20.10.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru Aventuri in MAREA GALBENA, gaina chinezeasca si JACK

Probleme mari pentru clienții unei renumite banci! Cardurile nu vor funcționa in weekend, timp de 4 ore
11.10.2018 11:23 PM

Probleme mari pentru clienții unei renumite banci! Cardurile nu vor funcționa in weekend, timp de 4 ore

Clienții unei mari banci din Romania se vor confrunta cu probleme in weekend. Timp de patru ore, aceștia nu iși vor putea folosi cardurile. News

NEAȘTEPTAT: Se schimba varsta de pensionare! Ce persoane sunt vizate
09.10.2018 10:03 AM

NEAȘTEPTAT: Se schimba varsta de pensionare! Ce persoane sunt vizate

Veste buna pentru sute de romani, se schimba din nou varsta de pensionare. Care sunt persoanele vizate? NASA a mințit? Imagini care „TRADEAZA” misiunea TOP-SECRET

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor
02.10.2018 01:03 PM

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor CELE 5 SECRETE ale unei STRIPTEUZE DE

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se schimba denumirile carburantilor
02.10.2018 07:23 AM

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se schimba denumirile carburantilor

Se schimba denumirile carburantilor de saptamana viitoare. Ce semnificatii vor avea cerculetele, patratele si romburile. Apelul medicilor de la spitalul de leproși

Atenție mare Se schimba denumirile la BENZINA și MOTORINA!
30.09.2018 10:23 AM

Atenție mare Se schimba denumirile la BENZINA și MOTORINA!

Șoferii trebuie sa fie atenți in momentul in care alimenteaza. Peste cateva zile se va schimba denumirea carburanților. Așadar este foarte important sa știți cele de mai jos. M...

Comporamentul romanilor care folosesc cardurile se schimba complet cand calatoresc in strainatate
19.06.2016 09:41 AM

Comporamentul romanilor care folosesc cardurile se schimba complet cand calatoresc in strainatate

Pe de alta parte, platile efectuate de straini cu cardul la comerciantii din Romania sunt de peste doua ori mai mici. La finalul lunii martie acestea cumulau 640 de milioane de lei...