30.09.2018 10:23 AM

Atenție mare Se schimba denumirile la BENZINA și MOTORINA!

Atenție mare Se schimba denumirile la BENZINA și MOTORINA!

Șoferii trebuie sa fie atenți in momentul in care alimenteaza. Peste cateva zile se va schimba denumirea carburanților. Așadar este foarte important sa știți cele de mai jos. MOMENTE de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: atenie   schimba  
Se schimba banii. Cand și cum se va intampla
17.11.2018 10:43 AM

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla Gata, DRAGNEA a DECIS! Sfarșit de drum pentru FIREAVom fi,

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru
20.10.2018 11:23 AM

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru

EXCLUSIV Anunțul anului despre PENSII. Se schimba TOTUL! Guvernul a jucat doar teatru Aventuri in MAREA GALBENA, gaina chinezeasca si JACK

NEAȘTEPTAT: Se schimba varsta de pensionare! Ce persoane sunt vizate
09.10.2018 10:03 AM

NEAȘTEPTAT: Se schimba varsta de pensionare! Ce persoane sunt vizate

Veste buna pentru sute de romani, se schimba din nou varsta de pensionare. Care sunt persoanele vizate? NASA a mințit? Imagini care „TRADEAZA” misiunea TOP-SECRET

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor
02.10.2018 01:03 PM

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor

ȘOC in Justiția din Romania! S-a terminat procesul in dosarul care va schimba lumea pensiilor CELE 5 SECRETE ale unei STRIPTEUZE DE

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se schimba denumirile carburantilor
02.10.2018 07:23 AM

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se schimba denumirile carburantilor

Se schimba denumirile carburantilor de saptamana viitoare. Ce semnificatii vor avea cerculetele, patratele si romburile. Apelul medicilor de la spitalul de leproși

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista?
06.09.2018 10:23 AM

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista?

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista? RUPTURA TOTALA intre PREȘEDINTE și PREMIER! S-a DEPAȘIT ORICE LIMITA.