11.09.2018 03:43 PM

ATENȚIE șoferi! Se inchide o AUTOSTRADA

ATENȚIE șoferi! Se inchide o AUTOSTRADA

Compania Naționala de Administrare a Infrastructurii Rutiere anunța ca se inchide o porțiune de autostrada pentru realizarea unui racord. Lotul 4 din.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: inchide   autostrada  
Cine finanțeaza AUTOSTRADA Iași - Targu Mureș? Raspunsul ministrului finanțelor
09.11.2018 03:43 AM

Cine finanțeaza AUTOSTRADA Iași - Targu Mureș? Raspunsul ministrului finanțelor

Eugen Teodorovici, ministrul Finantelor, a explicat din ce fonduri poate fi realizata Autostrada Unirii, proiect votat in Parlament care ar trebui sa fluidizeze traficul dintre Ard...

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

Hei-rup la „autostrada urbana”. Guvernul vrea sa o deschida pe 1 decembrie!
03.11.2018 04:03 PM

Hei-rup la „autostrada urbana”. Guvernul vrea sa o deschida pe 1 decembrie!

Una dintre cele mai clare dovezi ale incompetenței din Ministerul Transporturilor și chiar din Guvern, așa-numita „autostrada urbana”, mai exact un tronson de doar 3,3 km din A3 Bu...

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila
02.11.2018 02:23 PM

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Premierul viorica Dancila a anunțat astazi ca se fac demersuri pentru viitoarea autostrada care va lega Romania de Serbia. ȘTIREA ANULUI pentru

O MARE COMPANIE iși inchide o fabrica din Romania