06.09.2018 10:23 AM

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista?

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista?

ATENȚIE! Se schimba varsta de PENSIONARE pentru anumite categorii. Ești și tu pe lista? RUPTURA TOTALA intre PREȘEDINTE și PREMIER! S-a DEPAȘIT ORICE LIMITA... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: atenie   schimba   varsta  
Se schimba banii. Cand și cum se va intampla
17.11.2018 10:43 AM

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla Gata, DRAGNEA a DECIS! Sfarșit de drum pentru FIREAVom fi,

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

Varsta de pensionare se modifica! Mii de persoane s-ar putea pensiona la 67 de ani
13.11.2018 01:23 PM

Varsta de pensionare se modifica! Mii de persoane s-ar putea pensiona la 67 de ani

Crește varsta de pensionare! Mii de persoane s-ar putea pensiona mai tarziu. Totul este prevazut intr-un proiect de lege care aduce in discuție majorarea varstei de pensionare pent...

Este OFICIAL. S-a schimbat varsta de pensionare. Care sunt noile CONDIȚII pentru cei care urmeaza sa se pensioneze