23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: puin   romanii   francezii  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Romanii muncesc mai mult decat francezii, dar sunt platiti de patru ori mai putin