06.12.2018 02:03 PM

Au aparut cifrele! Cat de mulți bani pierde anual fiecare roman, din cauza corupției. Suma este exorbitanta

Au aparut cifrele! Cat de mulți bani pierde anual fiecare roman, din cauza corupției. Suma este exorbitanta

Corupția sistemica din Romania ajunge sa afecteze aproape fiecare aspect al vieții noastre. Pentru prima data insa, apar și cifre care ne arata cat de mulți bani pierdem de pe urma acestui fenomen.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: cifrele   muli   bani  
Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Cați bani au trimis in țara romanii plecați la munca peste hotare. Suntem in topul Europei!
16.11.2018 10:03 AM

Cați bani au trimis in țara romanii plecați la munca peste hotare. Suntem in topul Europei!

Sumele de bani trimise de rezidentii din UE catre tari din afara Uniunii Europene, denumite transferuri personale, s-au ridicat la 32,7 miliarde de euro in 2017, in crestere compar...

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari
12.11.2018 03:03 PM

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari

Guvernul este disperat dupa bani. Imprumuta sume uriașe la dobanzi din ce in ce mai mari Manevra de la Bruxelles

Situație de criza! Guvernul a ajuns la fundul sacului. Nu mai sunt bani de salarii. Concedieri in ministere pe banda rulanta