17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: lovitura   reuit   black  
Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Au spus ADEVARUL despre BLACK FRIDAY: Toți romanii trebuie sa știe asta!
16.11.2018 12:23 PM

Au spus ADEVARUL despre BLACK FRIDAY: Toți romanii trebuie sa știe asta!

Este greu de spus cat de oneste sunt preturile practicate de comercianti in timpul promotiei Black Friday, iar consumatorii trebuie sa fie foarte atenti, a declarat, pentru AGERPRE...

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!
16.11.2018 11:03 AM

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!

Unul dintre cele mai importante proiecte economice ale PSD este fara indoiala Fondul Suveran de Investiții, pentru care ieri s-a adoptat in ședințe de guvern o Ordonanța de Urgența...

BLACK FRIDAY 2018: Veste BOMBA de la EMAG!
16.11.2018 09:23 AM

BLACK FRIDAY 2018: Veste BOMBA de la EMAG!

In doar cateva ore de la deschiderea campaniei de Black Friday, site-ul emag.ro a vandut deja aproape 25.000 de televizoare. Black Friday 2018. Reduceri, oferte și

EXCLUSIV: Black Friday la eMAG: Iata primele REDUCERI. Ce telefon de top iți poți lua. STOC limitat
15.11.2018 12:03 AM

EXCLUSIV: Black Friday la eMAG: Iata primele REDUCERI. Ce telefon de top iți poți lua. STOC limitat

eMAG va da startul la Black Friday vineri, 16 octombrie, insa doar cei norocoși vor reuși sa cumpere produsele dorite avand in vedere ca stocurile sunt limitate mai ales la produse...

De ce Black Friday nu este cea mai buna perioada pentru a face achizitii
14.11.2018 10:43 PM

De ce Black Friday nu este cea mai buna perioada pentru a face achizitii

De opt ani de zile, de cand retailerii din țara noastra au adoptat sarbatoarea americana a reducerilor Black Friday, romanii așteapta cu nerabdare luna noiembrie pentru a achizițio...

Black Friday: De ce este mai bine sa platești cu cardul. Sfatul ANPC
13.11.2018 11:03 PM

Black Friday: De ce este mai bine sa platești cu cardul. Sfatul ANPC

Achiziția produselor online, fie ca se face de Black Friday sau in general, este bine sa se faca cu cardul, recomanda Autoritatea Naționala pentru Protecția

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

ADEVARATUL Black Friday: Televizoare cu diagonala de un metru la 500 lei
09.11.2018 06:03 PM

ADEVARATUL Black Friday: Televizoare cu diagonala de un metru la 500 lei

Black Friday a devenit de cațiva ani o sarbatoare a reducerilor si in tara noastra, insa majoritatea celor care fac achizitii in aceasta perioada marturisesc ca se asteptau ca pret...