16.10.2018 10:43 AM

Au spus adevarul despre PENSII! Cifrele sunt HALUCINANTE

Au spus adevarul despre PENSII! Cifrele sunt HALUCINANTE

Cifrele despre pensiile speciale sunt de-a dreptul halucinante. Un calcul realizat de Adevarul arata ca pensia speciala este de patru ori mai mare decat pensia obisnuita. RASTURNARE.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: adevarul   pensii   cifrele  
Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!
21.10.2018 05:03 PM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!

Mii de civili au luat pensii speciale in luna septembrie, conform datelor de la Casa de Pensii, in timp ce sute de mii sau chiar milioane de pensionari traiesc din pensii de mizeri...

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.
21.10.2018 03:23 PM

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin. Ilie Balaci a murit. Universitatea Craiova este in doliu. Drama in fotbalul

Adevarul despre PENSII! Scrie in lege și nu e deloc de bine! 7 milioane de romani sunt vizați
10.10.2018 07:03 PM

Adevarul despre PENSII! Scrie in lege și nu e deloc de bine! 7 milioane de romani sunt vizați

Comisioanele impuse de administratorii fondurilor private de pensii și contribuțiile cerute de stat nu sunt singurele elemente care vor face ca pensia reala sa fie mai mica decat s...

ADEVARUL: cat caștiga, de fapt, in medie, un ITst in Romania! Cifrele sunt neașteptate
22.09.2018 12:23 PM

ADEVARUL: cat caștiga, de fapt, in medie, un ITst in Romania! Cifrele sunt neașteptate

Angajații din domeniul IT sunt printre cei mai invidiați și asta pentru ca slariile lor sunt unele de-a dreptul impresionante. Insa nu toți caștiga la fel de bine. Cei care au și s...

DEZVALUIRE: Adevarul despre pensii. Sumele sunt colosale. Pentru oamenii de rand e socant
14.09.2018 12:03 AM

DEZVALUIRE: Adevarul despre pensii. Sumele sunt colosale. Pentru oamenii de rand e socant

Pensiile oamenilor de rand au fost si vor fi intodeauna o mare problema pentru guvernanti, dar cei mai multi bani nu ii primesc acestia.