19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a scos la iveala toate cifrele. Un.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pensii   cifrele  
Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news
19.11.2018 07:23 PM

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news

Astazi este o zi importanta pentru pensionari deoarece, Snatul a dezbatut, in plen, proiectul de lege al Guvernului referitor la sistemul public de pensii. Au fost inregistrate sas...

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

Cifrele „DEZASTRULUI DIESEL”. Romania e IMPOTRIVA curentului european
08.11.2018 07:43 PM

Cifrele „DEZASTRULUI DIESEL”. Romania e IMPOTRIVA curentului european

Datele Asociației Constructorilor Europeni de Automobile (ACEA) pentru al treilea trimestru al lui 2018 arata cat de mult au afectat deciziile autoritaților europene vanzarile de m...

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa
08.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa IOHANNIS, atac DUR la PSD:

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea
08.11.2018 04:03 PM

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea

Pentru prima data in istoria lor, fondurile private de pensii au contabilizat cator persoane au platit pana acum sumele acumulate in conturi și cat valoreaza aceste plați.

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor,  care incaseaza 14.000 de euro pe luna
05.11.2018 02:23 PM

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna Printul Charles, declaratii INCENDIARE: „Casatoria cu

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!
21.10.2018 05:03 PM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!

Mii de civili au luat pensii speciale in luna septembrie, conform datelor de la Casa de Pensii, in timp ce sute de mii sau chiar milioane de pensionari traiesc din pensii de mizeri...

Au spus adevarul despre PENSII! Cifrele sunt HALUCINANTE
16.10.2018 10:43 AM

Au spus adevarul despre PENSII! Cifrele sunt HALUCINANTE

Cifrele despre pensiile speciale sunt de-a dreptul halucinante. Un calcul realizat de Adevarul arata ca pensia speciala este de patru ori mai mare decat pensia obisnuita. RASTU...