14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: adevarul   pensii   milioane  
Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!
21.10.2018 05:03 PM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt HALUCINANTE!

Mii de civili au luat pensii speciale in luna septembrie, conform datelor de la Casa de Pensii, in timp ce sute de mii sau chiar milioane de pensionari traiesc din pensii de mizeri...

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.
21.10.2018 03:23 PM

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin.

Adevarul din culise. Uita tot ce a spus Guvernul despre PENSII! A fost doar circ ieftin. Ilie Balaci a murit. Universitatea Craiova este in doliu. Drama in fotbalul

Au anunțat DEZASTRUL de la PENSII: Milioane de romani sunt AFECTAȚI
16.10.2018 12:03 PM

Au anunțat DEZASTRUL de la PENSII: Milioane de romani sunt AFECTAȚI

Romanii au sume cu 17,8% mai mici in contul personal de Pilon II din cauza ... JURNALIST UCIS in Consulatul Arabiei Saudite.

Adevarul despre PENSII! Scrie in lege și nu e deloc de bine! 7 milioane de romani sunt vizați
10.10.2018 07:03 PM

Adevarul despre PENSII! Scrie in lege și nu e deloc de bine! 7 milioane de romani sunt vizați

Comisioanele impuse de administratorii fondurilor private de pensii și contribuțiile cerute de stat nu sunt singurele elemente care vor face ca pensia reala sa fie mai mica decat s...

Banii neștiuți ai regimului Ceaușescu.  Romania trebuie sa  ia o suma uriașa de la mai multe țari. Se pot plati milioane de  pensii