28.03.2011 01:02 PM

Avancronica partidei Romania - Luxemburg

Avancronica partidei Romania - Luxemburg

Romania, echipa probabila: Pantilimon - Sapunaru, Gardos, Papp, Rat - Torje, Muresan, Cocis, Zicu - Marica, Stancu. Antrenor: Razvan Lucescu. Luxemburg, echipa probabila: Joubert - Schnell, Blaise, Hoffmann, Mutsch - Payal, Gerson, Bettmer - Laterza, Joachim, Leweck. Antrenor: Luc Holtz. Romania - Luxemburg, marti, ora 20.45, TVR 1 Arbitri: Huseyin Gocek (central) - Serkan Ok, Aleks Tascioglu (asistenti) - Halis Ozkahya (rezerva)... citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: romania   luxemburg  
Romania - Luxemburg 3-1. Romania castiga intr-un meci oficial dupa un an si jumatate. Mutu: "In Bosnia nu am avut nicio tactica!"
29.03.2011 11:01 PM

Romania - Luxemburg 3-1. Romania castiga intr-un meci oficial dupa un an si jumatate. Mutu: "In Bosnia nu am avut nicio tactica!"

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45 UPDATE Mutu: "In Bosnia nu am avut nicio tactica!" Dupa "dubla" din meciul cu Luxenm...

Romania - Luxemburg 3-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu reuseste dubla, Zicu marcheaza si el
29.03.2011 10:41 PM

Romania - Luxemburg 3-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu reuseste dubla, Zicu marcheaza si el

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45 min 90+3 Arbitrul fluiera finalul partidei.

Romania - Luxemburg 2-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu reuseste dubla
29.03.2011 10:21 PM

Romania - Luxemburg 2-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu reuseste dubla

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45

Romania - Luxemburg 1-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu egaleaza in minutul 24
29.03.2011 10:01 PM

Romania - Luxemburg 1-1. Repriza a doua. LIVE TEXT gandul. Mutu egaleaza in minutul 24

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45 min 55 Zece minute din repriza a doua si

Romania - Luxemburg 1-1, LIVE TEXT gandul. Mutu egaleaza in minutul 24
29.03.2011 09:21 PM

Romania - Luxemburg 1-1, LIVE TEXT gandul. Mutu egaleaza in minutul 24

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45 min 28 Dupa ce Mutu a egalat

Romania - Luxemburg, scor 0-0 - LIVE.
29.03.2011 09:06 PM

Romania - Luxemburg, scor 0-0 - LIVE.

Romania - Luxemburg, scor 0-0, in meciul din cadrul grupei D a preliminariilor Euro-2012, de pe stadionul Ceahlaul Piatra Neamt. Echipele de start: Romania: 12. Tatarusanu - 2. S...

Romania - Luxemburg 0-0, LIVE TEXT gandul. VEZI AICI ECHIPA ROMANIEI
29.03.2011 09:01 PM

Romania - Luxemburg 0-0, LIVE TEXT gandul. VEZI AICI ECHIPA ROMANIEI

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45 min 13 Lovitura libera dintr-o pozitie buna pentru noi. Sut puternic Muresan, zidul respinge, inapoi la Muresan sut put...

Romania - Luxemburg, LIVE TEXT gandul de la ora 20.45. VEZI AICI ECHIPA ROMANIEI