19.10.2018 09:23 PM

Banca Mondiala AVERTIZEAZA: Romania este in pericol

Banca Mondiala AVERTIZEAZA: Romania este in pericol

Hans Timmer atrage atenția ca este necesar ca Guvernul de la București sa aiba in vedere pericolele care se apropie, mai ales ca aceste lucruri sunt inevitabile. De accea este necesar sa nu se mai stimuleze creșterea economica pe.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pericol  
Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul
07.11.2018 05:03 PM

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul DEZVALUIRE despre Cristi Borcea. „Dadea

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!
02.11.2018 08:43 PM

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol!

EXCLUSIV E jale. Uniunea Europeana a decis! Slujbele a 13.000 de romani sunt puse in pericol! UPDATE. Probleme GRAVE pentru

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa!
15.09.2018 03:23 PM

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa!

Pericol la granița cu Romania. O noua urgie este pe cale sa inceapa! Theodor Paleologu: „OPOZITIA e CARAGHIOASA. Sa vedeti ce lista ne

Compania CFR a fost amendata de Politie: In Galati, calea ferata este mai inalta decat carosabilul/ Siguranta circulatiei rutiere, in pericol
10.11.2017 05:41 PM

Compania CFR a fost amendata de Politie: In Galati, calea ferata este mai inalta decat carosabilul/ Siguranta circulatiei rutiere, in pericol

Din cauza unei lucrari prost facute, calea ferata din municipiul Galati este cu cativa centimetri mai inalta decat carosabilul, ceea ce pune in pericol siguranta circulatiei rutier...

Compania CFR a fost amendata de Politie: In Galati, calea ferata este mai inalta decat carosabilul/ Siguranta circulatiei rutiere, in pericol
10.11.2017 05:41 PM

Compania CFR a fost amendata de Politie: In Galati, calea ferata este mai inalta decat carosabilul/ Siguranta circulatiei rutiere, in pericol

Din cauza unei lucrari prost facute, calea ferata din municipiul Galati este cu cativa centimetri mai inalta decat carosabilul, ceea ce pune in pericol siguranta circulatiei rutier...

RAR: Aproape 5% dintre masinile verificate anul trecut in trafic prezentau pericol de accidente
20.02.2017 01:01 PM

RAR: Aproape 5% dintre masinile verificate anul trecut in trafic prezentau pericol de accidente

"Aproape 5 procente (3.781) dintre vehiculele verificate tehnic in trafic anul trecut de inspectorii Registrului Auto Roman prezentau pericol iminent de accidente. Masinile aveau d...

FOTO. Stația de metrou Piața Victoriei, pericol pentru calatori?
29.01.2016 01:22 PM

FOTO. Stația de metrou Piața Victoriei, pericol pentru calatori?

Stația de metrou Piața Victoriei 2 s-ar putea inchide, dupa ce Metrorex a fost amendat cu 20.000 lei, de catre Protecția Consumatorului, pentru ca se pune in pericol siguranța cala...