31.08.2018 02:43 PM

Banii neștiuți ai regimului Ceaușescu. Romania trebuie sa ia o suma uriașa de la mai multe țari. Se pot plati milioane de pensii

Banii neștiuți ai regimului Ceaușescu.  Romania trebuie sa  ia o suma uriașa de la mai multe țari. Se pot plati milioane de  pensii

Banii neștiuți ai regimului Ceaușescu. Romania trebuie sa ia o suma uriașa de la mai multe țari. Se pot plati milioane de de pensii Dancila: Nu am facut.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: banii   netiui   regimului  
Se schimba banii. Cand și cum se va intampla
17.11.2018 10:43 AM

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla

Se schimba banii. Cand și cum se va intampla Gata, DRAGNEA a DECIS! Sfarșit de drum pentru FIREAVom fi,

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa
14.11.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa

EXCLUSIV Pe ce da banii Primaria lui Negoița. Tranzacția este fabuloasa ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

Sondajul care spune totul. Romanii isi pierd timpul jucandu-se pe telefon si habar n-au cum sa isi gestioneze banii
21.10.2018 03:03 PM

Sondajul care spune totul. Romanii isi pierd timpul jucandu-se pe telefon si habar n-au cum sa isi gestioneze banii

Mai mult de 38% dintre romani spun ca nu se informeaza despre cum sa iși gestioneze banii și doar 17% dintre aceștia considera ca au cunoștințe financiare medii spre bune, potrivit...

Cifrele care arata proporția DEZASTRULUI. Banii se scurg cu viteza din Romania. Aproape ca nu mai conteaza ce și cum producem
15.10.2018 02:03 PM

Cifrele care arata proporția DEZASTRULUI. Banii se scurg cu viteza din Romania. Aproape ca nu mai conteaza ce și cum producem

Cifrele care arata proporția DEZASTRULUI. Banii se scurg cu viteza din Romania. Aproape ca nu mai conteaza ce și cum producem PERICOL pe AUTOSTRADA. RESTRICȚII de

Moise Guran despre primii bani: ”Am facut imprumut la banca si am jucat toti banii. Mi-am luat un teren”
26.09.2018 11:03 AM

Moise Guran despre primii bani: ”Am facut imprumut la banca si am jucat toti banii. Mi-am luat un teren”

Moise Guran a facut primii bani pe vremea cand era reporter in presa scrisa. El a facut un imprumut la CEC, iar toti banii i-a jucat. Dupa sapte ani a

10 trick-uri simple despre cum sa iți ajunga banii fara sa renunți la micile placeri ale vieții
08.09.2018 06:23 PM

10 trick-uri simple despre cum sa iți ajunga banii fara sa renunți la micile placeri ale vieții

Traim vremuri grele, iar asta nu mai constituie pentru nimeni un mister. Tot mai mulți romani se vad nevoiți sa accepte ca sunt depașiți de situație și ca banii nu le ajung de la o...

Dezvaluirea care zdruncina PSD din TEMELII: S-a aflat TOT adevarul! „Ca sa știti unde se duc banii platiți de dvs ca taxe și impozite!”
08.09.2018 09:23 AM

Dezvaluirea care zdruncina PSD din TEMELII: S-a aflat TOT adevarul! „Ca sa știti unde se duc banii platiți de dvs ca taxe și impozite!”

In trezoreria PSD intra in fiecare luna cam 100.000 euro din Bugetul de Stat ( adica din banii care ar trebui sa mearga la pensii , salarii, spitale, scoli etc ) care trec mai depa...