20.11.2015 01:02 PM

Black Friday 2015. Cele mai bune oferte la MAȘINI, la retailerul Autovit.ro

Black Friday 2015. Cele mai bune oferte la MAȘINI, la retailerul Autovit.ro

BLACK FRIDAY 2015. Retailerul Autovit.ro anunța, pe site-ul sau, reduceri la mai multe automobile, in cadrul evenimentului Vinerea Neagra. Astfel, romanii pot alege una din cele 38 de mașini, ale caror reduceri depașesc 250.000 euro. ..... citeste mai mult..
Sursa: Romania Libera

Tags: black   friday   maini  
Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Au spus ADEVARUL despre BLACK FRIDAY: Toți romanii trebuie sa știe asta!
16.11.2018 12:23 PM

Au spus ADEVARUL despre BLACK FRIDAY: Toți romanii trebuie sa știe asta!

Este greu de spus cat de oneste sunt preturile practicate de comercianti in timpul promotiei Black Friday, iar consumatorii trebuie sa fie foarte atenti, a declarat, pentru AGERPRE...

BLACK FRIDAY 2018: Veste BOMBA de la EMAG!
16.11.2018 09:23 AM

BLACK FRIDAY 2018: Veste BOMBA de la EMAG!

In doar cateva ore de la deschiderea campaniei de Black Friday, site-ul emag.ro a vandut deja aproape 25.000 de televizoare. Black Friday 2018. Reduceri, oferte și

EXCLUSIV: Black Friday la eMAG: Iata primele REDUCERI. Ce telefon de top iți poți lua. STOC limitat
15.11.2018 12:03 AM

EXCLUSIV: Black Friday la eMAG: Iata primele REDUCERI. Ce telefon de top iți poți lua. STOC limitat

eMAG va da startul la Black Friday vineri, 16 octombrie, insa doar cei norocoși vor reuși sa cumpere produsele dorite avand in vedere ca stocurile sunt limitate mai ales la produse...

De ce Black Friday nu este cea mai buna perioada pentru a face achizitii