03.07.2019 12:23 PM

BREAKING NEWS: O mare companie vrea sa plece din Romania!

BREAKING NEWS: O mare companie vrea sa plece din Romania!

O companie straina, care deține in țara noastra aproximativ o treime din cota de piața privind distribuția energiei electrice, ar putea sa iși vanda activele din.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: companie  
EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme
05.11.2018 04:03 PM

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme

EXCLUSIV Restructurare fara precedent la o mare companie de asigurari! Milioane de romani sunt clienți ai acestei firme BUCUREȘTENII, LOVIȚI CRUNT la BUZUNAR. Ce face

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos
01.10.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos Politicianul supranumit „Gurita de Aur”

CEA MAI MARE companie aeriana romaneasca iși SCHIMBA NUMELE
10.08.2018 11:43 AM

CEA MAI MARE companie aeriana romaneasca iși SCHIMBA NUMELE

Cea mai mare companie aeriana romaneasca și-a modificat forma de organizare juridica din Societate cu Raspundere Limitata, in Societate pe Acțiuni și anunțand inclusiv schimbarea n...

O MARE companie straina isi face o FABRICA uriasa IN ROMANIA
25.07.2018 11:47 AM

O MARE companie straina isi face o FABRICA uriasa IN ROMANIA

O MARE companie straina isi face o FABRICA uriasa IN ROMANIA Ce face PREMIERUL UNGARIEI in

O companie de care nu ai auzit niciodata domina piata de telefoane mobile din Africa
12.05.2018 02:21 PM

O companie de care nu ai auzit niciodata domina piata de telefoane mobile din Africa

De-a lungul celor opt ani petrecuti in Etiopia, Yu Weiguo, CEO-ul Transsion Holdings, a reusit sa transforme o companie obscura, detinatoare a brandului de smartphone-uri Tecno Mob...

Retailerul care valoreaza de patru ori cat produce economia Romaniei intr-un an. A depasit Google si a devenit a doua cea mai valoroasa companie din lume
22.03.2018 08:21 AM

Retailerul care valoreaza de patru ori cat produce economia Romaniei intr-un an. A depasit Google si a devenit a doua cea mai valoroasa companie din lume

Amazon a ajuns astfel a doua cea mai valoroasa companie la nivel mondial dupa Alphabet (Google), care are 762,5 mld. dolari capitalizare, potrivit CNBC. Spre comparatie, cea mai va...

Curtea Europeana de Justitie decide astazi soarta Uber – companie de taxi sau nu?
20.12.2017 08:21 AM

Curtea Europeana de Justitie decide astazi soarta Uber – companie de taxi sau nu?

Uber sustine ca pune la dispozitie o platforma tehnologica care face legatura intre pasageri si soferi si ca nu este o companie de transport care ar trebui sa se supuna regulilor d...

Tranzactie istorica: Uber vrea sa cumpere 24.000 de masini autonome de la Volvo, companie controlata de chinezi
21.11.2017 07:21 AM

Tranzactie istorica: Uber vrea sa cumpere 24.000 de masini autonome de la Volvo, companie controlata de chinezi

Astfel, Uber va deveni dintr-o companie care ofera o aplicatie mobila pentru transport alternativa taxiurilor, la proprietar si operator al