14.03.2019 09:43 PM

BREAKING NEWS. S-a decis soarta Brexit

BREAKING NEWS. S-a decis soarta Brexit

BREAKING NEWS. S-a decis soarta Brexit E oficial! Cum scapi de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: breaking   news   soarta  
Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate
04.10.2018 10:43 PM

Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate

Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate ALERTA METEO. URAGANUL LESLIE a

BREAKING NEWS Firea a stabilit cat trebuie SA PLATIM pentru APA DE PLOAIE din 2019
02.09.2018 01:03 PM

BREAKING NEWS Firea a stabilit cat trebuie SA PLATIM pentru APA DE PLOAIE din 2019

BREAKING NEWS Firea a stabilit cat trebuie SA PLATIM pentru APA DE PLOAIE din 2019 BOMBA in familia

BREAKING NEWS Val de BANI anuntat de DANCILA
29.08.2018 04:23 PM

BREAKING NEWS Val de BANI anuntat de DANCILA

BREAKING NEWS Val de BANI anuntat de DANCILA Captivi in coaliție! Ce ii reproșeaza

Breaking News. Criza de bani in BANCI! Se IMPRUMUTA MASIV! Guvernul este cauza!
28.08.2018 12:23 PM

Breaking News. Criza de bani in BANCI! Se IMPRUMUTA MASIV! Guvernul este cauza!

Breaking News. Criza de bani in BANCI! Se IMPRUMUTA MASIV! Guvernul este cauza! Un Papa la STRAMTOARE. Ironii a la Hebdo: „O canapea moale sa fie asezata la

BREAKING NEWS S-a dat LEGEA care SCHIMBA Romania!
01.08.2018 12:25 PM

BREAKING NEWS S-a dat LEGEA care SCHIMBA Romania!

BREAKING NEWS S-a dat LEGEA care SCHIMBA Romania! Meteorologii au facut ANUNȚUL de care ne TEMEAM. Ce se intampla cu TEMPERATURILE in zilele

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA!
19.07.2018 11:47 AM

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA!

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA! NEWS ALERT. Adrian Mutu și-a gasit echipa in strainatate.

BREAKING NEWS: Un MILIONAR din Romania tocmai A DAT LOVITURA
29.06.2018 11:47 AM

BREAKING NEWS: Un MILIONAR din Romania tocmai A DAT LOVITURA

BREAKING NEWS: Un MILIONAR din Romania tocmai A DAT LOVITURA POLIȚIȘTII au dat de URMA indivizilor care au incercat sa o