19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: breaking   surprize   lista  
Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia
18.11.2018 12:43 PM

Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia

Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia Andreea Marin, OPERATA DE URGENȚA! „Zana” a ajuns la

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro
29.10.2018 04:23 PM

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 1...

O noua LEGE a intrat in vigoare! Mii de romani vor fi AFECTAȚI. Vezi daca te afli pe lista
22.10.2018 09:43 PM

O noua LEGE a intrat in vigoare! Mii de romani vor fi AFECTAȚI. Vezi daca te afli pe lista

Mai mulți parlamentari au inițiat o noua lege care intra in vigoare și in urma careia sute de romani vor fi afectați. Anunțul a fost facut de liderul filialei ALDE Dambovița, Ionel...

Lovitura TOTALA pentru PENSIONARI: Au fost TAIAȚI de pe lista!
19.10.2018 09:03 AM

Lovitura TOTALA pentru PENSIONARI: Au fost TAIAȚI de pe lista!

Vin vremuri grele pentru cei mai in varsta: Pensionarii au fost taiati de pe lista beneficiarilor de ajutoare de la UE. Secretul

Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate
04.10.2018 10:43 PM

Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate

Breaking News. A ajuns Romania la fundul sacului? Imprumut gigantic luat, astazi, pe neanunțate ALERTA METEO. URAGANUL LESLIE a

Breaking. Poți afla cand vine cutremurul cel mare. Sistemul s-a lansat azi
15.09.2018 02:23 PM

Breaking. Poți afla cand vine cutremurul cel mare. Sistemul s-a lansat azi

Breaking. Poți afla cand vine cutremurul cel mare. Sistemul s-a lansat azi Anunț BOMBA de la Tudorel Toader! Ce se intampla cu Secția judiciara penala a DNA.

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!
13.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total! SCANDAL in PNL. Șefa TNL: „IEȘIȚI de sub BETOANELE lui