08.05.2017 01:41 PM

Brigitte Macron: Portretul celei mai neobisnuite Prime Doamne din Franta

Brigitte Macron: Portretul celei mai neobisnuite Prime Doamne din Franta

"Brigitte, mereu prezenta, si chiar mai mult acum, fara de care nu as mai fi eu", a declarat presedintele nou-ales in fata multimii. Brigitte Macron (nascuta Trogneux) a fost o prezenta constanta pe perioada campaniei prezidentiale, ajutandu-l pe Macron in conturarea agendei.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: brigitte   macron  
Imagini VIRALE! Merkel confundata cu Brigitte Macron! Cum a reacționat președintele Franței
12.11.2018 11:43 PM

Imagini VIRALE! Merkel confundata cu Brigitte Macron! Cum a reacționat președintele Franței

Angela Merkel a luat o pauza de la afacerile globale pentru a participa la ceremonia dedicata centenarului de la sfarșitul primului Razboi Mondial, dar și pentru a clarifica un caz

Brigitte Macron violenta! Scenele facute lui Emmanuel fac sa tremure zidurile palatului Élysée
15.10.2018 12:23 PM

Brigitte Macron violenta! Scenele facute lui Emmanuel fac sa tremure zidurile palatului Élysée

Dezvaluirea o face cotidianul Le Parisien care vorbeste de o prima doamna ingrijorata si marcata de ultimele luni foarte dificile in ceea ce il priveste pe sotul ei. Guvernul s...

Brigitte MACRON, in costum de baie! Nu, nu e din tinerețe!
18.07.2018 11:25 PM

Brigitte MACRON, in costum de baie! Nu, nu e din tinerețe!

Este una dintre cele mai comentate femei din lume, vizavi de aspectul ei fizic și vitalitatea pe care o arata la 64 de ani. Soția președintelui Franței s-a balacit alaturi de acest...

Emmanuel si Brigitte Macron, vacanta la schi in Pirinei. Reactia turistilor la vederea cuplului prezidential francez | VIDEO, FOTO
27.12.2017 08:01 AM

Emmanuel si Brigitte Macron, vacanta la schi in Pirinei. Reactia turistilor la vederea cuplului prezidential francez | VIDEO, FOTO

Cei doi petrec cateva zile de vacanta in La Mongie, la schi, noteaza The Times. Cuplul prezidential a

Emmanuel Macron, tinta criticilor din cauza planului de a-i oferi sotiei sale titlul oficial de Prima doamna
07.08.2017 11:01 AM

Emmanuel Macron, tinta criticilor din cauza planului de a-i oferi sotiei sale titlul oficial de Prima doamna

Peste 150.000 de persoane au semnat o petitie impotriva acestei actiuni care i-ar conferi lui Brigitte Macron un birou, angajati si o alocatie din bugetul public. In timpul campani...

Brigitte Macron si Bono de la U2 s-au intalnit la Elysee pentru a gasi solutii la problema saraciei la nivel mondial
25.07.2017 09:41 AM

Brigitte Macron si Bono de la U2 s-au intalnit la Elysee pentru a gasi solutii la problema saraciei la nivel mondial

Solistul de la U2 s-a intalnit cu Brigitte Macron, ca reprezentant al organizatiei non guvernamentale ONE, al carei fondator este. Cei doi au vorbit mai mult de o ora pentru a gasi...

Presedintele Frantei si Prima Doamna, Emmanuel si Brigitte Macron, joviali pe biciclete, in Le Touquet | FOTO
12.06.2017 12:21 PM

Presedintele Frantei si Prima Doamna, Emmanuel si Brigitte Macron, joviali pe biciclete, in Le Touquet | FOTO

Cei doi au fost fotografiati cu o zi inainte de alegerile legislative din Franta. Le Touquet este orasul unde Macron a votat.

Macron, costum de 450 euro, la investitura. Sotia, haine imprumutate. Ce MESAJ au vrut sa transmita
15.05.2017 06:41 AM

Macron, costum de 450 euro, la investitura. Sotia, haine imprumutate. Ce MESAJ au vrut sa transmita

In ceea ce o priveste pe sotia celui mai tanar presedinte al Frantei, Brigitte Macron, tinuta pe care aceasta a

Brigitte Macron: Portretul celei mai neobisnuite Prime Doamne din Franta. Fosta profesoara, in varsta de 64 de ani, va lucra in guvernul de la Paris