12.11.2013 03:21 PM

CONFERINTA MEDIAFAX - Merica: Putini pasageri cu avionul. Romanii folosesc tot autobuzul pentru a merge in Spania si Irlanda

CONFERINTA MEDIAFAX - Merica: Putini pasageri cu avionul. Romanii folosesc tot autobuzul pentru a merge in Spania si Irlanda

"Avem per total un numar foarte redus de pasageri raportat la populatia Romaniei. Ai nostri inca merg cu autobuzele pana in Spania sau in Irlanda, lucru foarte bun de altfel, dar costisitor ca timp. Trebuie sa apropiem aviatia de oameni", a spus Merica, totodata presedinte al Aircraft Owner&Pilot Association of Romania. In Romania operatorul national de transport este un brand serios care insa, din nefericire, se zbate de ani buni in "turbulente.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: merica   pasageri   romanii  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!
23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Legea care va afecta toți romanii din strainatate. Romania va fi amendata de UE daca nu o aplica