22.10.2010 07:43 AM

Cum utilizeaza romanii internetul pe telefonul mobil

Cum utilizeaza romanii internetul pe telefonul mobil

Cum utilizeaza romanii internetul pe telefonul mobil Mai mult de 50% dintre romanii care au un telefon mobil cu acces la internet navigheaza pe web pentru a face cautari si pentru a accesa messengerul sau e-mailul. Pe langa acestea, alte activitati preferate sunt descarcarea de.. citeste mai mult..
Sursa: Gandul

Tags: utilizeaza   romanii   internetul  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

De ce au romanii cele mai mici preturi la internet din lume
28.06.2010 08:01 PM