19.09.2018 04:23 PM

CUTREMUR in Guvern! LIPSESC 13 MILIARDE de euro! Ce ORDIN a dat Teodorovici la ANAF! Se anunța probleme mari pentru toate companiile!

CUTREMUR in Guvern! LIPSESC 13 MILIARDE de euro! Ce ORDIN a dat Teodorovici la ANAF! Se anunța probleme mari pentru toate companiile!

Guvernul a ajuns la fundul sacului! O spune voalat și economistul șef al Bancii Naționale, Valentin Lazea, dar o arata și datele furnizate de Eurostat care plaseaza Romania din nou pe locul 1 in Uniunea Europeana ca nivel al ratei inflației, ajunsa acum la 4,7%. Politicile economice din ultima perioada și fluctuațiile politice au transformat țara noastra intr-un stat nesigur, astfel ca Ministerul Finanțelor a ajuns sa se imprumute printr-o emisiune de obligatiuni, cu maturitatea la 157 de luni, la un.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: guvern  
EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

Ministrul Economiei SALVEAZA TURISMUL balnear. Decizie IMPORTANTA in sedința de GUVERN
05.10.2018 10:03 PM

Ministrul Economiei SALVEAZA TURISMUL balnear. Decizie IMPORTANTA in sedința de GUVERN

Ministrul Economiei, Danuț Andrușca, a avut o inițiativa extrem de importanta asupra turismului balnear. Propunerea a fost adoptata in ședința de Guvern de vineri. La propunere...

Lovitura DURA de la Guvern pentru TOTI ROMANII. Asteptati-va la SCUMPIRI!
05.09.2018 04:43 PM

Lovitura DURA de la Guvern pentru TOTI ROMANII. Asteptati-va la SCUMPIRI!

Producatorii romani vor fi obligati sa plateasca amenzi uriase pentru ca nu vor putea respecta noile obiective de reciclare a deseurilor din ambalaje, ce urmeaza a fi impuse de Guv...

ȘEDINTA de ULTIMA ORA la Guvern! Despre ce se discuta
30.07.2018 01:08 PM

ȘEDINTA de ULTIMA ORA la Guvern! Despre ce se discuta

Discutii despre rectificarea bugetara, luni, la Guvern Tensiuni in cadrul coaliției PSD-ALDE. Subiectul este

LOVITURA DURA de la GUVERN pentru TOTI romanii