09.02.2019 05:03 PM

Detalii incredibile despre afacerile lui Radu Mazare in Madagascar! Cu ce se ocupa fostul primar

Detalii incredibile despre afacerile lui Radu Mazare in Madagascar! Cu ce se ocupa fostul primar

Detalii incredibile despre afacerile lui Radu Mazare in Madagascar! Cu ce se ocupa fostul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: detalii   incredibile   afacerile  
ADEVARUL despre Romania! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala: E DEZASTRU!
12.11.2018 11:43 AM

ADEVARUL despre Romania! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala: E DEZASTRU!

Peste 1,2 milioane mc de lemn au DISPARUT din parcurile nationale, in ultimii 5 ani, iar Romania risca un nou infringement pe mediu din aceasta cauza. Situație BIZARA in PSD. C...

Un nou BRAND INTERNAȚIONAL in Bucuresti. Cristian Erbasu isi extinde afacerile din turism
24.10.2018 04:03 PM

Un nou BRAND INTERNAȚIONAL in Bucuresti. Cristian Erbasu isi extinde afacerile din turism

Cristian Erbasu, antreprenor cunoscut pentru afacerile din sectorul constructiilor, a inaugurat astazi primul hotel ibis Styles din Bucuresti, dupa renovarea fostului sau hotel Erb...

Jumatate dintre romani se indreapta spre faliment. Sondaje incredibile!
15.10.2018 02:23 PM

Jumatate dintre romani se indreapta spre faliment. Sondaje incredibile!

Jumatate dintre romani se indreapta spre faliment. Sondaje incredibile! Noul TRIUNGHI al BERMUDELOR? Coincidența ȘOCANTA!

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile!
12.10.2018 01:23 PM

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile!

EXCLUSIV Dancila lovește tare in SRI. Le-a inchis afacerile! COMISIA EUROPEANA decide SOARTA ArcelorMital GALAȚI. Ce se va

Lovitura SUPREMA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala: S-a aflat TOTUL!
08.10.2018 04:23 PM

Lovitura SUPREMA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala: S-a aflat TOTUL!

La nivelul Blocului Comunitar, scumpirea carburantilor este de 9%, in timp ce in tara noastra cresterea preturilor a fost de doua ori mai rapida. Documentul care

Dezvaluire BOMBA desspre PSD: "Ne va EXECUTA silit PE TOȚI!" Detalii INCREDIBILE!
28.09.2018 05:43 PM

Dezvaluire BOMBA desspre PSD: "Ne va EXECUTA silit PE TOȚI!" Detalii INCREDIBILE!

Dragnea ar putea sa creasca taxele imediat. Dar in contextul politic actual - scandal cu partenerii din coalitia toxica, scandal cu UE, scandal cu SUA, urat de tot ce inseamna ceta...

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Eugen Teodorovici a facut anunțul! Detalii incredibile
28.09.2018 12:23 AM

Veste BOMBA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Eugen Teodorovici a facut anunțul! Detalii incredibile

Veste buna pentru toți șoferii din Romania și nu numai pentru șoferi. Eugen Teodorovici a anunțat la Antena 3 ca sunt discuții in Guvern pentru eliminarea supraaccizei la

Dezvaluire ȘOC despre Dagnea și Valcov! Detalii INCREDIBILE au ieșit la iveala: "Și acum, BOMBA"