12.11.2018 11:23 AM

Dezastru pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! Au anunțat ACUM!

Dezastru pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! Au anunțat ACUM!

Vin vremuri grele pentru posesorii de mașini cu motoare pe motorina și pe benzina. Statistica a anunțat ca, in luna octombrie, combustibilii s-au scumpit cel mai mult, iar asta nu e tot. Luna noiembrie deja a inceput.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: maini   benzina   anunat  
Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția
13.11.2018 10:23 PM

Țara unde locuiesc cei mai mulți romani interzice mașinile diesel și pe benzina. De cand se aplica interdicția

Peste un milion de romani sunt afectați de intenția de a interzice vanzarea mașinilor cu motoare pe benzina si motorina. Denise Rifai, legatura

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!
05.11.2018 10:03 AM

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!

Vin vremuri grele pentru posesorii de mașini cu motoare diesel și pe benzina. Prețul petrolului este pe cale sa ia foc din cauza climatului internațional extrem de sensibil, iar ac...

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se intampla de la 1 IANUARIE!
21.10.2018 06:23 PM

Lovitura CRUNTA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA: Se intampla de la 1 IANUARIE!

Vești proaste pentru posesorii de mașini pe motorina și pe benzina. De la 1 ianuarie vor avea o mare surpriza, in urma unei decizii a Guvernului. CUTREMUR cu ACCENTE CIUDATE in

Lovitura pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA: Decizia luata chiar acum de UE
16.10.2018 08:23 AM

Lovitura pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA: Decizia luata chiar acum de UE

Uniunea Europeana a luat o decizie care ii va afecta pe toți șoferii cu mașini diesel și benzina. Este vorba de o cofinanțare in valoare de miliarde de euro

LOVITURA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!
24.09.2018 05:23 PM

LOVITURA pentru cei care au mașini DIESEL și pe BENZINA! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!

Dezastru pentru șoferii care au mașini cu motoare diesel și pe benzina in Romania: Țara noastra se afla in Top 10 al tarilor cu cel mai ridicat nivel al taxelor privind prețul benz...

Marea Britanie ar urma sa interzica vanzarea masinilor care merg pe benzina sau pe motorina din 2040
26.07.2017 03:41 AM

Marea Britanie ar urma sa interzica vanzarea masinilor care merg pe benzina sau pe motorina din 2040

Potrivit presei britanice, este de asteptat ca Guvernul de la Londra sa faca anuntul miercuri si sa dezvaluie crearea unui fond de 255 de milioane de lire menit sa accelereze masur...

Bogdan Chiritoiu, presedintele CC: Cei afectati de scoaterea sortimentul de benzina Eco Premium pot primi despagubiri