15.11.2018 03:23 PM

Dezastru pentru DACIA! Ce probleme au gasit rușii la noul Duster

Dezastru pentru DACIA! Ce probleme au gasit rușii la noul Duster

Dezastru pentru Dacia! Rușii au șters pe jos cu noul model de Duster. Unul dintre cele mai laudate SUV-uri ale momentului a fost dur criticat. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dezastru   dacia   ruii  
EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Dacia, cota de piața in creștere in Europa. Vezi cate mașini produse la Mioveni s-au vandut anul acesta!
16.11.2018 10:23 AM

Dacia, cota de piața in creștere in Europa. Vezi cate mașini produse la Mioveni s-au vandut anul acesta!

Vanzarile de autoturisme Dacia au inregistrat in octombrie un avans de 7,8% in Europa, iar cota de piata a producatorului de automobile a urcat la 3,4%, de la 2,9% in perioada simi...

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul
07.11.2018 05:03 PM

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul

Dezastru la metrou. Viața calatoriilor e in pericol. Trenurile pica unul dupa altul DEZVALUIRE despre Cristi Borcea. „Dadea

Noul model Dacia care ii uimește pe francezi
06.11.2018 01:43 PM

Noul model Dacia care ii uimește pe francezi

Oficial, Dacia nu comercializeaza modelul Duster in varianta pick-up. Totuși, inca de la prima generație, un carosier roman a pus la punct o versiune specializata pentru a satisfac...

DEZASTRU pentru Dacia. Compania este colaps? Ce se intampla cu brandul
06.10.2018 01:23 PM

DEZASTRU pentru Dacia. Compania este colaps? Ce se intampla cu brandul

Vanzarile grupului au scazut, iar viitorul nu arata prea imbucurator. VREMEA. Weekend de FOC in Romania.

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!
13.09.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total!

EXCLUSIV Lista completa a greșelilor din manualele școlare. E dezastru total! SCANDAL in PNL. Șefa TNL: „IEȘIȚI de sub BETOANELE lui

Schimbare NEAȘTEPTATA la DACIA!
06.09.2018 10:03 AM

Schimbare NEAȘTEPTATA la DACIA!

Incepand din luna septembrie, Jérome Olive va asigura din nou funcția de director general al Automobile Dacia si director general al Groupe Renault Romania. Surprinzator, Olive il...