30.04.2019 08:43 AM

Dezastru pentru mașinile diesel! Pana și acestea au fost interzise

Dezastru pentru mașinile diesel! Pana și acestea au fost interzise

Razboiul impotriva mașinilor cu motoare diesel este departe de a se fi incheiat. In premiera, un oraș din Germania a.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: mainile   diesel  
Veste BOMBA despre mașinile DIESEL: CE se intampla in Romania
18.11.2018 05:03 PM

Veste BOMBA despre mașinile DIESEL: CE se intampla in Romania

Tara noastra a devenit patria masinilor pe care nimeni nu le mai vrea. Chiar si tarile occidentale unde predomina motoarele diesel, Portugalia sau Irlanda de pilda, au inregistrat...

INCEPE: Orașul și autostrada unde mașinile DIESEL au interdicție
15.11.2018 07:43 PM

INCEPE: Orașul și autostrada unde mașinile DIESEL au interdicție

Zilele mașinilor diesel sunt numarate in toata Europa. In timp ce vest europenii se grabesc sa renunțe la automobilele lor cu motorina, in Romania numarul acestora este in

Lovitura dura pentru cei cu mașini DIESEL! Au decis sa le INTERZICA
13.11.2018 09:43 AM

Lovitura dura pentru cei cu mașini DIESEL! Au decis sa le INTERZICA

Șoferilor care au autoturisme cu motoare diesel produse inainte de anul 2001 li se interzice sa mai circule in apropierea acestui oraș. UPDATE. Se cere

MILIOANE de oameni care au DIESEL vor PRIMI 3.000 de EURO!
08.11.2018 10:03 PM

MILIOANE de oameni care au DIESEL vor PRIMI 3.000 de EURO!

Nemții, gata sa dea cate 3.000 de euro pentru fiecare diesel vechi. „Cerem producatorilor auto straini sa faca același lucru” Loto 6/49. Uau, CE SERIE

Lovitura CRUNTA pentru mașinile DIESEL: Au cerut sa le ELIMINE!
06.11.2018 11:23 PM

Lovitura CRUNTA pentru mașinile DIESEL: Au cerut sa le ELIMINE!

Ecologiștii europeni cer, prin intermediul unui document trimis Uniunii Europene, eliminarea motoarelor diesel. In Europa circula, in acest moment, zeci de milioane de mașini cu mo...

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Au spus ADEVARUL despre mașinile DIESEL!
05.11.2018 10:43 AM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Au spus ADEVARUL despre mașinile DIESEL!

Valul de acuze și masuri ale autoritaților europene impotriva mașinilor cu motoare diesel a redus drastic vanzarile de astfel de vehicule, insa un studiu dat publicitații astazi de...

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!
05.11.2018 10:03 AM

Lovitura CRUNTA pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! S-a aflat ACUM!

Vin vremuri grele pentru posesorii de mașini cu motoare diesel și pe benzina. Prețul petrolului este pe cale sa ia foc din cauza climatului internațional extrem de sensibil, iar ac...

Diesel-ul va rezista mulți ani pe piața. Invenție revoluționara de la nemți. Piesa, fabricata in Romania
22.10.2018 01:03 AM

Diesel-ul va rezista mulți ani pe piața. Invenție revoluționara de la nemți. Piesa, fabricata in Romania

Cel mai mare furnizor de tehnologie in domeniul motoarelor diesel a prezentat o inovație revoluționara care va prelungi viața motoarelor diesel.

Anunț pentru cei care au mașini DIESEL: Se dau bani
18.10.2018 01:03 PM

Anunț pentru cei care au mașini DIESEL: Se dau bani

Proprietarii de vehicule echipate cu motoare diesel mai vechi primesc subvenții din partea Grupului auto Volkswagen AG pentru autovehiculele cu modele mai noi si mai putin

Lovitura pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA: Decizia luata chiar acum de UE