14.09.2018 12:03 AM

DEZVALUIRE: Adevarul despre pensii. Sumele sunt colosale. Pentru oamenii de rand e socant

DEZVALUIRE: Adevarul despre pensii. Sumele sunt colosale. Pentru oamenii de rand e socant

Pensiile oamenilor de rand au fost si vor fi intodeauna o mare problema pentru guvernanti, dar cei mai multi bani nu ii primesc acestia... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pensii   oamenii   rand  
Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news
19.11.2018 07:23 PM

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news

Astazi este o zi importanta pentru pensionari deoarece, Snatul a dezbatut, in plen, proiectul de lege al Guvernului referitor la sistemul public de pensii. Au fost inregistrate sas...

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa
08.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa IOHANNIS, atac DUR la PSD:

Oamenii sunt revoltați! In Romania se platesc astfel de PENSII uriașe! Și sunt mii de beneficiari