01.10.2018 03:23 PM

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul MESAJ APASAT PENTRU RUSIA din partea MApN. Cumparam.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: dezvaluire   bomba   anaf  
RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!
08.11.2018 09:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a raspuns pe Facebook unor acuzații care susțineau ca in cei doi ani de guvernare s-ar fi construit doar doua școli in Romania. Un document...

Dezvaluire BOMBA despre RCS&RDS! S-a aflat TOTUL! Vezi ce vor sa faca
30.10.2018 09:43 AM

Dezvaluire BOMBA despre RCS&RDS! S-a aflat TOTUL! Vezi ce vor sa faca

Consiliul Național al Audiovizualului discuta in ședința publica de marți prima solicitare de licența TV prin satelit pentru o televiziune

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea! S-a aflat TOTUL! Detalii INCENDIARE au ieșit la iveala
18.10.2018 11:43 AM

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea! S-a aflat TOTUL! Detalii INCENDIARE au ieșit la iveala

Gelu Stefan Diaconu, fost sef al ANAF a adus noi acuzatii asupra liderului PSD, Liviu Dragnea, furnizand documente „care atesta preluarea de catre familia Dragnea a Fermei Salcia (...

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea: S-a aflat TOTUL! "Este strigator la cer"
15.10.2018 11:23 AM

Dezvaluire BOMBA despre Dragnea: S-a aflat TOTUL! "Este strigator la cer"

Dezvaluiri ale unui fost sef ANAF, despre ferma de porci a fiului lui Dragnea. S-a aflat totul despre cum se facea transferul pe filiera interpusilor de la Teldrum.

CUTREMUR in sistemul de PENSII! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!
11.10.2018 04:43 PM

CUTREMUR in sistemul de PENSII! Dezvaluire BOMBA! Noi informații ies la lumina!

Atacuri in lanț la adresa PSD, dupa ce Guvernul a aprobat proiectul noii Legi a pensiilor, la propunerea Ministerului Muncii și Justiției Sociale. O celebra CANTAREAȚA, INTERNA...

DEZVALUIRE despre ANAF! Cum se faceau planurile ca sa iasa bine in fața șefilor. NU MAI MERGE AȘA
05.10.2018 06:03 PM

DEZVALUIRE despre ANAF! Cum se faceau planurile ca sa iasa bine in fața șefilor. NU MAI MERGE AȘA

Planurile anuale aprobate de șefii ANAF a fost facute pana acum ca sa poata fi depașite, cu scopul mulțumirii șefilor, a dezvaluit ministrul finanțelor Eugen Teodorovici, care l-a...

LOVITURA pentru cei care au mașini SECOND HAND! Dezvaluire BOMBA! Au anunțat ACUM
25.09.2018 04:23 PM

LOVITURA pentru cei care au mașini SECOND HAND! Dezvaluire BOMBA! Au anunțat ACUM

Panica printre cei care vand mașini second hand! Inspectorii antifrauda verifica comerțul cu mașini la mana a doua pentru prevenirea fraudelor cu TVA, conform unui comunicat de pre...

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE
23.08.2018 04:23 PM

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE SALARII COLOSALE la o companie de stat. S-A DAT STARTUL